John Deere

Tradice, za kterou se můžete postavit

Když kovář John Deere v roce 1837 představil svůj samočistící pluh, doslova a do písmene přeoral pole svojí působnosti. Ačkoliv jeho inovace slavila okamžitý úspěch, nikdo v tu chvíli nemohl tušit, kam až ho jeho nápady dovedou a jak bohatá to bude sklizeň. Teprve při zpětném pohledu jsme schopni pochopit širší kontext.

Ačkoliv se technologie během let změnila, nelze ničím nahradit tradiční poctivou řemeslnou práci a pozornost věnovanou detailům.

John Deere

 

VÁŠEŇ PRO KVALITU

Ve světě, ve kterém může globalizace občas zlákat výrobce k použití levnějších řešení, je dobré vědět, že řešení péče o trávník John Deere jsou stále vyráběna podle stejně vysokých standardů.

 

John Deere – sekačka na trávu

Důvod je jednoduchý. Všude na celém světě používají lidé, kteří vyrábějí naše stroje, stejné pravidlo jako náš zakladatel John Deere: pokud něco není dobré pro nás, není to dobré ani pro naše zákazníky. Od té největší sklízecí mlátičky až po nejmenší sekačku, osobní závazek kvality je to, díky čemu je rma John Deere výjimečná.

Vezměte si například výrobní závod v německém Gummersbachu, kde vyrábíme naše ruční a robotické sekačky a skari kátory. Od konstrukce a materiálů přes tolerance až po konečnou úpravu, náš kvali kovaný personál dodržuje ve všech ohledech přesné postupy kontroly kvality. Během montáže zaměstnanci pozorně sledují kvalitu používaných součástek, a pokud objeví něco neobvyklého, okamžitě informují výrobu. 

 

„NIKDY BYCH NEPROPŮJČIL SVÉ JMÉNO VÝROBKU, KTERÝ BY V SOBĚ NEMĚL TO NEJLEPŠÍ, CO VE MNĚ JEST.“

John Deere, zakladatel 

Vybíráme pro vás

John Deere Gator XUV550

Použitý, 46 mth

Cena: 423 500 Kč  s DPH
Na showroomu

Akumulátorová sekačka John Deere R43B

Šířka záběru: 43 cm, standardní sběr s objemem 55 l.

Cena: 22 270 Kč  s DPH

Akumulátorová sekačka John Deere R40B

Šířka záběru: 40 cm, standardní sběr s objemem 44 l.

Cena: 18 320 Kč  s DPH

ELEKTRICKÝ TRAKTOR JOHN DEERE S PŘÍVĚSEM

Zajímavostí je inteligentní technologie pedálu, kdy na jediném jsou výkonné brzy a setrvační jízda. Dobu jízdy zvýší až o 27 %.

Cena: 11 440 Kč  s DPH

ELEKTRICKÝ HPX GATOR JOHN DEERE

Dětský Gator na elektriku, jehož zajímavostí je, že obsahuje inteligentní technologii pedálu, kdy jsou na jediném výkonné brzy a setrvačná jízda, která prodlužuje dobu jízdy až o 27 %. Gator má dvě sedadla a dvě řídící kola.

Cena: 12 400 Kč  s DPH
Akce Na showroomu

John Deere D38R

Se skarifikátorem D38R snadno odstraníte plsť a provzdušníte trávník. Díky výkonnému motoru a odolné hliníkové konstrukci je tento model vhodný i pro větší travní plochy.

Původní cena 21 990 Kč  s DPH
Cena: 18 990 Kč  s DPH
Sleva 14%

John Deere X948

U traktorů řady X940 si můžete vybrat, zda dáte přednost modelu s konvenčním řízením přední nápravy (X948), nebu si zvolíte model s řízením všech čtyř kol (949). U obou se můžete spolehnout na stálý pohon 4x4

na dotaz

John Deere X949

Všestranný traktor s pohonem 4x4

na dotaz

JOHN DEERE X380 VČETNĚ ŽACÍHO ÚSTROJÍ

Tento zahradní traktor zkonstruovaný pro rozlehlé trávníky má dostatečný výkon a pohodlí pro vykonání jakékoliv práce. Modely X380 má ohromující vlastnosti a snadno se ovládá. Díky nízkému těžišti, velkému rozvoru náprav a uzávěrce diferenciálu je to skut

Cena: 198 890 Kč  s DPH

JOHN DEERE X370 VČETNĚ ŽACÍHO ÚSTROJÍ

Tento zahradní traktor zkonstruovaný pro rozlehlé trávníky má dostatečný výkon a pohodlí pro vykonání jakékoliv práce. Modely X370

Cena: 175 890 Kč  s DPH

JOHN DEERE X354 VČETNĚ ŽACÍHO ÚSTROJÍ

Tento zahradní traktor zkonstruovaný pro rozlehlé trávníky má dostatečný výkon a pohodlí pro vykonání jakékoliv práce. Modely X354

Cena: 163 900 Kč  s DPH

JOHN DEERE X350 VČETNĚ ŽACÍHO ÚSTROJÍ

Tento zahradní traktor zkonstruovaný pro rozlehlé trávníky má dostatečný výkon a pohodlí pro vykonání jakékoliv práce. Modely X350 má ohromující vlastnosti a snadno se ovládá. Díky nízkému těžišti, velkému rozvoru náprav a uzávěrce diferenciálu je to skut

Cena: 146 890 Kč  s DPH
Aku stroje

Delší doba provozu, nižší hmotnost

23. listopadu 2017

Udělejte spoustu práce na zahradě bez zbytečného hluku a emisí.

Pro práci

Řetězové pily

23. listopadu 2017

Poskytnou výkon, odolnost, spolehlivost a ergonomii, jaké potřebujete.

Představujeme

AKU kolečka

23. listopadu 2017

Převážejte těžký náklad bez námahy. S aku kolečkem to jde skoro samo.

Videa

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.