159

GARDENA multifunkční sprcha Premium

Vyrábí: Gardena-logo
Cena:
Cena: 895 Kč  s DPH
Množství:
Dostupnost: na dotaz
Kód zboží: 9671024-01
Více informací
Popis produktu

Popis produktu

GARDENA multifunkční sprcha Premium je určena pro všechny zavlažovací a čisticí úkoly, pro které si můžete vybrat jeden z pěti různých zavlažovacích obrazců. Od jemné mlhy, přes šetrný rozprašovací nebo perličkový paprsek, až po plný proud nebo plochý paprsek pro účinné čištění. Multifunkční sprcha je vybavena kovovými prvky na zavlažovací hlavici a přípojce a díky těmto materiálům má extrémně dlouhou životnost. Měkký plastový kroužek na zavlažovací hlavici působí jako ochrana před poškozením. Ergonomická rukojeť s měkkými plastovými prvky umožňuje optimální pohodlí během práce. Průtok vody lze plynule nastavit. Při dlouhotrvajícím zavlažování lze pulsní spouštěč zablokovat a předejít tak nadměrné únavě vaší ruky. Filtr na nečistoty je vyjímací pro snadné čištění. Multifunkční sprcha Premium je vybavena ochranou proti mrazu.

 

Vlastnosti

Snadné čištění
Integrovaný filtr na nečistoty zabraňuje proniknutí nečistot do multifunkční sprchy. Filtr lze snadno odejmout a vyčistit.

Pět postřikovacích obrazců
Jemná mlha je skvělá pro zavlažování citlivých sazenic; šetrný měkký proud nebo perličkový proud umožňuje přesné zavlažování osázených ploch nebo záhonků a plný nebo plošný paprsek lze efektivně využít při různých čisticích pracech.

Ochrana proti mrazu
Nová ochrana vůči mrazu zajišťuje, že nedojde k poškození zalévací tyče ani v případě, že teploty poklesnou.

Pohodlná manipulace
Díky měkkým plastovým komponentům se multifunkční sprcha Premiumt dobře a bezpečně drží. Ergonomický spouštěč s integrovaným blokováním a nastavení průtoku vody jedním prstem velmi usnadňuje a zpříjemňuje manipulaci.

Extrémně pevný
Multifunkční sprcha Premium je vybavena kovovými prvky, díky kterým je obzvláště pevná. Díly na postřikovací hlavici a spojka jsou vyrobeny z kovu, a proto jsou velmi trvanlivé.

 

Bude se vám hodit

Zahradní sprcha duo

Cena: 990 Kč  s DPH

GARDENA zalévací tyč Comfort

Cena: 815 Kč  s DPH

GARDENA čisticí postřikovač

Cena: 169 Kč  s DPH
Aku stroje

Delší doba provozu, nižší hmotnost

23. listopadu 2017

Udělejte spoustu práce na zahradě bez zbytečného hluku a emisí.

Pro práci

Řetězové pily

23. listopadu 2017

Poskytnou výkon, odolnost, spolehlivost a ergonomii, jaké potřebujete.

Představujeme

Automatické sekačky

23. listopadu 2017

Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!

Videa

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.