Novinka Na showroomu 16485
16488 16487 16486 16484 16483

Profesionální vertikutátor Billy Goat PR551V

Profesionální vertikutátor PR551V účinně odstraňuje zplstnatělé zbytky trávy, plevelů a mechů v záběru 51 cm a jeho robustní design vydrží i nejnáročnější použití. Rotace hřídele s volnými noži napomáhá stroji k pohybu. Stroj je tak při práci samojízdný. Vertikutátor PR551V má ocelové kryty, silná odolná kola, prémiová ložiska a ocelovou základnu pro motor o síle 3,6 mm. Tato konstrukce absorbuje velkou část vibrací dříve, než jsou přeneseny na rukojeť, což zvyšuje pohodlí obsluhy a ovládání. PR551V je osazen výkonným motorem Vanguard™ spojeným s hřídelí s volně kývavými, tepelně zpracovanými noži, připevněnou k odolným litinovým ložiskům s mazničkou. PR550 lze snadno přestavět na dosévač a zvýšit tak jeho využití. Vlastnosti vertikutátoru PR551V Robustní konstrukce Tepelně opracované nože Ložiska s vlastní mazničkou Pracovní záběr 51 cm Snadné nastavení pracovní výšky/hloubky nožů (od -25 mm do + 12 mm) Volitelné příslušenství Vertikutační nůž Pružinové prsty Dosévací sada

Vyrábí: Husqvarna
Cena:
Cena: 68 849 Kč  s DPH
Množství:
Dostupnost: skladem
Kód zboží: PR551V
Hmotnost: 96 kg
Essox splátková kalkulačka:
Popis produktu

Popis produktu

Profesionální vertikutátor PR551V účinně odstraňuje zplstnatělé zbytky trávy, plevelů a mechů v záběru 51 cm a jeho robustní design vydrží i nejnáročnější použití. Rotace hřídele s volnými noži napomáhá stroji k pohybu. Stroj je tak při práci samojízdný. Vertikutátor PR551V má ocelové kryty, silná odolná kola, prémiová ložiska a ocelovou základnu pro motor o síle 3,6 mm. Tato konstrukce absorbuje velkou část vibrací dříve, než jsou přeneseny na rukojeť, což zvyšuje pohodlí obsluhy a ovládání.

PR551V je osazen výkonným motorem Vanguard™ spojeným s hřídelí s volně kývavými, tepelně zpracovanými noži, připevněnou k odolným litinovým ložiskům s mazničkou. PR550 lze snadno přestavět na dosévač a zvýšit tak jeho využití. 

 Vlastnosti vertikutátoru PR551V

  • Robustní konstrukce
  • Tepelně opracované nože
  • Ložiska s vlastní mazničkou
  • Pracovní záběr 51 cm
  • Snadné nastavení pracovní výšky/hloubky nožů (od -25 mm do + 12 mm)

Volitelné příslušenství

  • Vertikutační nůž
  • Pružinové prsty
  • Dosévací sada

Charakteristiky vertikutátoru PR551V

Nastavení pracovní výšky (hloubky) nožů

P pracovní výšku (hloubku) nožů lze nastavit v rozmezí od -25 mm do + 12 mm.

Nože z tepelně opracované oceli

30 nožů Billy Goat z tepelně opracované oceli vyčeše veškerou stařinu a mechy. Tyto nože mají vysokou odolnost proti opotřebení.

Skládací rukojeť

Pro skladování, přepravu a delší životnost.

Odolná a robustní konstrukce

Ocelové řemenice, snadno nastavitelný napínač řemene a jednoduchá výměna řemenu přispívají k dlouhé životnosti. Vše chráněno ocelovým krytem.

Vertikutační nůž

Pružinové prsty

Dosévací sada

Essox - rozložená platba

Essox - rozložená platba

23. března 2022

1, 2, 3 ... 
Vyřízeno než napočítáte do 4.

Broušení řetězů

Broušení řetězů

23. listopadu 2017

Automatické brusky řetězů Markusson

Automatické sekačky

Automatické sekačky

23. listopadu 2017

Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!

Jak to funguje

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.