240

Programovací jednotka

Vyrábí: Gardena
Cena:
Cena: 2 190 Kč  s DPH
Množství:
Dostupnost: na dotaz
Kód zboží: 9009011-01
Essox splátková kalkulačka:
Více informací
Popis produktu

Popis produktu

Programovací jednotka od společnosti GARDENA slouží k automatickému řízení systémů pro řízení zavlažování nebo větších Sprinklersystémů a je tak ideální pro použití v oblastech bez přívodu energie. Je ideální pro případy, kdy není dostatečné množství vody pro současný provoz celého systému - skládajícího se z několika zavlažovacích systémů. Navíc z důvodu rozdílných požadavků na množství vody jednotlivých oblastí s rostlinami řídí programovací jednotka od společnosti GARDENA jednotlivé intervaly zavlažování pro jedno potrubí a umožňuje tak samostatné a optimální zavlažování. Programovací jednotka od společnosti GARDENA slouží k programování řídicí jednotky od společnosti GARDENA (kat. č. 1250). Přenos dat do řídicí jednotky se provádí jednoduše stiskem tlačítka. Po skončení programování je řídicí jednotka namontována na zavlažovací ventily 9 V od společnosti GARDENA (kat. č. 1251-20) a řídí je na základě nastavených časů. Pro jeden den lze vybrat až šest zavlažovacích aktivit. Dny a cykly zavlažování jsou programovatelné samostatně. Délku zavlažování lze flexibilně nastavit mezi jednou minutou a 9 hodinami 59 minutami. Pro provoz je nutná jedna 9V alkalický akumulátor (není součástí dodávky). Tím je zajištěn bezpečný provoz po dobu přibližně jednoho roku.

Vlastnosti

Automatické a časově nenáročné zavlažování
Díky programovací jednotce od společnosti GARDENA ve spojení s regulačními a zavlažovacími ventily 9 V od společnosti GARDENA bude vaše zahrada spolehlivě a pohodlně zavlažována - i když nejste doma. Získáte více volného času, bujnou zelenou zahradu a nádherné zdravé rostliny.

Bezkabelové ovládání
Toto řešení se hodí obzvláště v případech, kdy není možnost připojení zdroje energie. Systém pro řízení zavlažování je bezkabelový, data jsou po připojení k ventilu přenášena stiskem tlačítka. Mezi programovací jednotkou a ventilem není nutné žádné kabelové spojení.

Lze flexibilně rozšiřovat
Ke každé programovací jednotce od společnosti GARDENA lze připojit libovolné množství zavlažovacích ventilů a řídicích jednotek.

Rozmanité možnosti zavlažování
Pro jeden ventil a den lze vybrat až šest zavlažovacích aktivit. Dny zavlažování jsou volitelné samostatně. Délku zavlažování lze pro jednotlivé ventily nebo řídicí jednotky flexibilně nastavit mezi jednou minutou a 9 hodinami 59 minutami.

 

Technické parametry

Zavlažovací cykly za den 6
Délka zavlažování 0h 1min - 9h 59min
Frekvence zavlažování Individuální výběr dnů zavlažování
Zdroj energie 1 x 9 V alkalická baterie 6LR61 (není součástí dodávky)

Bude se vám hodit

Spojovací kabel, 15 m

Cena: 1 190 Kč  s DPH

Zavlažovací ventil 9 V

Cena: 1 690 Kč  s DPH

Zavlažovací hodiny

Cena: 860 Kč  s DPH

Programovací jednotka

Cena: 2 190 Kč  s DPH
Pro volný čas

Elektrokola

23. listopadu 2017

Široká nabídka elektrokol

Pro práci

Broušení řetězů

23. listopadu 2017

Automatické brusky řetězů Markusson

Představujeme

Automatické sekačky

23. listopadu 2017

Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!

Videa

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.