5436

Robotická sekačka John Deere Tango E5 Series II

Robotické sekačky nespí a nikdy se nenudí. Ve své podstatě to jsou pořád jen stroje. A samozřejmě platí, že čím lepší stroj tím konzistentnější výkon.

Vyrábí: John Deere
Cena:
Cena: 59 990 Kč  s DPH
Množství:
Dostupnost: na dotaz
Kód zboží: 3155SA
Essox splátková kalkulačka:
Záruka: 24 měsíců
Více informací
Popis produktu

Popis produktu

O produktu

Robotické sekačky nespí a nikdy se nenudí. Ve své podstatě to jsou pořád jen stroje. A samozřejmě platí, že čím lepší stroj tím konzistentnější výkon.

  • Zcela automatické sečení
  • Pracuje kdykoliv a za každého počasí
  • Extrémně tichý provoz
  • Žádné starosti s posečenou trávou

TANGO v sobě koncentruje vše, co o sečení trávy víme. Podobně jako ostatní stroje John Deere je i tato sekačka kombinací kvalitní konstrukce, inovativních funkcí a technologií pro přesný střih a trvalou výkonnost. Podívejme se třeba na nůž. Nůž sekačky TANGO byl speciálně zkonstruován tak, aby zůstal ostrý celou sezónu – vaše tráva tak bude vždy posečena čistě a konzistentně. Výsledky hovoří samy za sebe.

Všechny komponenty sekačky TANGO jsou vyrobeny podle stejných vysokých standardů jako naše velké řezačky a traktory, které dodáváme do celého světa. Díky přísným směrnicím kontroly kvality v naší továrně v Gummersbachu (Německo) je zajištěno,
že každá sekačka TANGO, kterou vyrobíme, bude splňovat naše – a také vaše – vysoké standardy. Konzistentnost však vyžaduje více než jen kvalitní výrobu. Na rozdíl od robota na výrobní lince si musí sekačka TANGO umět poradit s celou řadou proměnných, aniž by šlápla vedle. Proto je vybavena masivními koly s dobrou trakcí. Technologicky vyspělé snímače zajišťují, aby se neodchýlila od požadované trasy. A díky inteligentní technologii ochrany proti krádeži pomocí kódu PIN se nikdy nedostane do nepovolaných rukou. Protože předpokladem konzistentnosti je konec konců také klid v duši.

Vlastnosti

Snadné programování
Programování sekačky TANGO E5 řady II je velmi jednoduché. Velký displej a logické ovládací prvky umožňují snadné nastavení požadovaného programu a jeho rychlou změnu. Nový displej má funkci „další krok“ zobrazující, co právě sekačka TANGO E5 dělá a co plánuje dělat dále.

Tichá
Sekačka TANGO je tak tichá, že může sekat dokonce i v noci, aniž byste kohokoliv rušili. Vše s minimem starostí a hluku a zcela bez emisí.

Můžete se na ní spolehnout
Sekačka TANGO je vodě odolná, a proto může pracovat, zatímco vy jste v pohodlí a suchu doma. Dvouplášťová skříň chrání nejdůležitější komponenty jako elektronický systém, akumulátorovou baterii a motor pro léta spolehlivého provozu. Výkonná lithium-iontová baterie si snadno poradí se svahy a mokrou trávou.

Inteligentní
TANGO pozná, kdy potřebuje nabít a automaticky vyhledá dokovací stanici. Ta nemusí být umístěna na trávníku. Pokud je v jejím dosahu, může se sekačka za ní dostat téměř všude.

Výkonná
Speciální zapuštěný ocelový nůž seče rychle a čistě, čímž udržuje trávník v perfektní kondici po celé léto. Je tak odolný, že můžete sekat celou sezónu, aniž by se otupilo jeho ostří. Pro nastavení výšky sečení (19 až 102 mm) stačí otočit ochranný kryt. Odolné ostří nože sekačky TANGO udělá s delší trávou krátký proces. Na začátku sezóny nebo po vašem příjezdu z dovolené není potřebné předběžné sečení. Ostří je tak odolné, že zůstává ostré po celou sezónu, dokonce i v náročných podmínkách.

Zvládá svahy
TANGO rovněž poseče svažité části vaší zahrady. S volitelnou trakční sadou může dokonce zvládnout svahy se sklonem až 36 %!

Robustní
Ať je počasí jakékoliv, sekačka TANGO si nikdy nestěžuje. Součásti elektronického systému, baterie a nůž jsou chráněny robustní dvouplášťovou skříní, která je činí zcela vodě odolnými.

Bezpečná a zabezpečená
Pro zastavení nože stačí stisknout velké červené tlačítko. Bezpečnostní snímač v rukojeti zablokuje nůž během přepravy. Vaše sekačka TANGO je chráněna kódem PIN a displej se automaticky uzamkne, což je ideální, pokud jsou v blízkosti děti.

Trakční sada
Připevněte toto volitelné příslušenství na zadní kola vaší sekačky TANGO a uvidíte, jak bude šplhat!

Náhradní dokovací stanice
Chcete používat sekačku TANGO na více místech? Je to snadné, stačí nainstalovat druhou dokovací stanici.

Náhradní ohraničující drát/spoje
Potřebujete delší ohraničující drát? Objednejte si naši praktickou roli o délce 150 nebo 500 metrů. Je ideální pro prodloužení nebo opravu vašeho drátu. Díky speciálnímu gelu zůstávají spoje suché pro vynikající přenos signálu.

Upevňovací kolíky drátů
Kolíky pro upevnění ohraničujícího drátu pro zvětšení plochy sečení. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu.

Bude se vám hodit

Na showroomu

Robotická sekačka Husqvarna AUTOMOWER® 105

Kompaktní tříkolová robotická sekačka pro efektivní sečení rovných travnatých ploch. Vhodná pro menší trávníky o rozloze do 600 m²,

Cena: 26 990 Kč  s DPH
Na showroomu

Robotická sekačka Husqvarna AUTOMOWER® 420

Velmi dobře vybavená robotická sekačka pro efektivní sečení náročných travnatých ploch. Vhodná pro travnaté plochy s rozlohou do 2200 m² ,

Cena: 65 490 Kč  s DPH
Na showroomu

AUTOMOWER® 550

Robotická sekačka pro profesionální využití ve flotile. Nabízí vzdálené ovládání včetně sledování v případě odcizení prostřednictvím Husqvarna Fleet Services přes PC/tablet.

Cena: 118 990 Kč  s DPH

Robotická sekačka John Deere Tango E5 Series II

Robotické sekačky nespí a nikdy se nenudí. Ve své podstatě to jsou pořád jen stroje. A samozřejmě platí, že čím lepší stroj tím konzistentnější výkon.

Cena: 59 990 Kč  s DPH
Aku stroje

Delší doba provozu, nižší hmotnost

23. listopadu 2017

Udělejte spoustu práce na zahradě bez zbytečného hluku a emisí.

Pro práci

Řetězové pily

23. listopadu 2017

Poskytnou výkon, odolnost, spolehlivost a ergonomii, jaké potřebujete.

Představujeme

Automatické sekačky

23. listopadu 2017

Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!

Videa

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.