AKU 13702
13703 13704 13705 13706

Robotická sekačka SILENO minimo, 500 m²

Výkonná robotická sekačka pro malé trávníky

Vyrábí: Gardena
Cena:
Cena: 18 990 Kč  s DPH
Množství:
Dostupnost: na dotaz
Kód zboží: 15202-32
EAN: 4078500053174
Essox splátková kalkulačka:
Pracovní kapacita, m²: 500 m²
Hladina hluku vnímaná: 57 dB(A)
Řízení pomocí aplikace: GARDENA Bluetooth® aplikace (je nutná online registrace, viz popis)
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 25 %
Charakteristické vlastnosti
Popis
Specifikace

Chcete se více dozvědět o našem výrobku? Seznamte se s jeho konstrukčními prvky a vlastnostmi.

Bluetooth® připojení

Jednoduše si vezmete smartphone a snadno si nastavíte své SILENO minimo pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® pro ovládání ze vzdálenosti až 10 m. Mezi výhody patří EasyApp Control, Auto Schedule a EasyConfig pro snadnou instalaci a použití bez zbytečných potíží.

Velmi tichý provoz

Relaxujte ve své zahradě, zatímco sekačka SILENO minimo tiše vykonává svou práci. Díky tomu, že je nejlepší v hladině hluku ve své třídě (57 db(A)), vás při tom nebude rušit.

Velmi přesná práce

Tato sekačka je zkušený navigátor, který se spolehlivou přesností zvládá i nejužší prostory a nejužší rohy.

Auto počasí & terén

SILENO minimo je odborný pomocník do zahrady, který pracuje za každého počasí, ať prší nebo svítí slunce. Tato sekačka na trávu poseká všechny tvary trávníků od jednoduchých až po složité dispozice, včetně sklonů až 25 procent.

Ideální pro malé a komplexní travnaté plochy
Příliš chladno
Bezpečná a tichá
Snadné čištění
Spot Cutting: točím se dokola!

Ideální pro malé a komplexní travnaté plochy

Sekačka GARDENA SILENO minimo seká malé a složité plochy trávníku zcela automaticky, spolehlivě a rovnoměrně. Bez problémů zvládne úzké prostory a těsné rohy. Nabíjecí stanici lze také flexibilně nastavit bez jakýchkoli potíží.

Příliš chladno

Moderní senzor mrazu detekuje teploty blízké bodu mrazu a pozastaví plán sečení, aby chránil váš trávník. Můžete jej také zapnout nebo vypnout pomocí aplikace GARDENA Bluetooth®.

Bezpečná a tichá

Ohraničující vodič určuje oblast sečení flexibilně a spolehlivě - zajišťuje, aby robotická sekačka sekala pouze určené oblasti. Vysoce citlivé senzory kolize zajišťují bezpečný provoz sekačky bez nehod nebo poškození vaší zahrady. Po nadzvednutí sekačky způsobí další sada senzorů okamžité zastavení nožů, čímž zabrání jakémukoliv zranění.

Snadné čištění

GARDENA SILENO minimo je zkonstruována tak, aby bylo možné důkladně vyčistit jednoduchým postřikem zahradní hadicí kryt, nože a kola od nečistot, prachu a zbytků trávy.

Spot Cutting: točím se dokola!

Díky funkci Spot cutting, funkci spirálového sečení, je sekačka SILENO minimo ideální pro těžko přístupná místa, jako jsou trávníky pod trampolínami nebo zahradním nábytkem - udělá těžkou práci za vás!

Výkonná robotická sekačka pro malé trávníky

Tichý, všestranný a inteligentní malý pomocník do zahrady - to je robotická sekačka GARDENA SILENO minimo 500 m². Je ideální pro malé trávníky, kombinuje vysoký výkon a přesnost s pohodlným sekáním. Začněte! Zvedněte svůj chytrý telefon a pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® zadejte velikost trávníku, požadované dny sečení a preferovaný čas zahájení. Aplikace GARDENA Bluetooth® vás intuitivně provede první instalací krok za krokem. Vaše robotická sekačka na trávu vytvoří plán a je připravena pracovat bez vyrušování. Vaši sekačku SILENO minimo můžete pohodlně ovládat přes Bluetooth® až ze vzdálenosti 10 m. Sekačka vypočítá optimální čas sekání trávy a aplikace GARDENA Bluetooth® pomocí plánovacího asistenta pomůže udržovat vaši zahradu v pořádku. Díky mimořádně tichému motoru má tato sekačka nejlepší nízkou hladinu hluku ve své třídě - pouhých 57 dB (A). A i přesto, že vaše robotická sekačka pracuje, vy i vaši sousedé můžete v klidu na zahradě odpočívat. Sofistikovaná funkce CorridorCut vede robotickou sekačku při sekání v úzkých prostorech a těsných rozích o šířce pouhých 60 centimetrů mezi ohraničujícími vodiči. CorridorCut dokonce šikovně naviguje vaši robotickou sekačku ze složitých slepých uliček. Robotická sekačka, vedená funkcí SensorControl, sama posoudí, jak často potřebuje váš trávník úpravu, a vyrazí ve správnou chvíli přesně podle frekvence v závislosti na růstu trávy. Váš chytrý malý pomocník seče trávu co nejefektivněji. SILENO minimo seče trávník samostatně bez ohledu na počasí, déšť nebo prudké slunce. Chytrá robotická sekačka zaregistruje, že je půda zamrzlá nebo je příliš mrazivo; pozastaví svůj program a počká, až mráz pomine. Ohraničující vodič označuje sekačce SILENO minimo plochu zahrady, kterou je třeba sekat. Podobně naváděcí drát spolehlivě a plně automaticky směruje robotickou sekačku do všech oblastí sečení. Sekačka nebude mít problémy s přejezdem v úzkých prostorech a dokonce ani se svahy nebo sklony až do 35 procent. Po ukončení práce se tento pracovitý robotický zahradník vrátí zpět do nabíjecí stanice, kde se dobije. Seká zcela samostatně a poskytuje vám více času soustředit se na práci, kterou máte na zahradě rádi. SILENO minimo lze snadno vyčistit zahradní hadicí – snadnější už to nemůže být. Užijte si čas na zahradě s robotickou sekačkou SILENO minimo, jen se pohodlně usaďte, odpočívejte a nechte malou robotickou sekačku vykonat těžkou práci za vás. Se sekačkou SILENO minimo bude Váš trávník vždy vypadat úžasně dobře udržovaný: inteligentní robotické sekačky. SILENO.

Technické specifikace
Číslo položky: 15202-32
EAN-kód: 4078500053174
Produktivita
Pracovní kapacita: 500 m² ±20%
Systém nabíjení: Automatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 25 %
Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky: 10 %
Výrobek
Řízení pomocí aplikace: GARDENA Bluetooth® aplikace (je nutná online registrace, viz popis)
Informační panel: Ne
Timer (časový spínač): Ano
Typ rukojeti: Integrovaná
Aktualizace firmware: USB
Protection index (IP Code): IPX5
Napájení a nabíjení
Typ akumulátoru: Lion
Typická doba nabíjení: 75 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití: 70 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití: 3.5 kWh
Motor a žací systém
Žací systém: 3 pivoted cutting blades
Výška sečení, min-max: 20-45 mm
Šířka záběru, palce: 6.3 palců
Obousměrné otáčení žacího disku: Ano
Hladina hluku
Hladina hluku vnímaná: 57 dB(A)
Bezpečnostní funkce
Alarm: Žádný
PIN kód: Ano
Senzor pro zvednutí: Ano
Senzor náklonu: Ano
Příslušenství pro instalaci
Vodič ohraničující smyčky: 150 m
Nízkonapěťový kabel: 3 m
Skoby: 150 ks
Celkové rozměry
Velikost výrobku, DxŠxV: 52x34x22 cm
Hmotnost, lbs: 13.4 lbs
Elektrokola

Elektrokola

23. listopadu 2017

Široká nabídka elektrokol

Broušení řetězů

Broušení řetězů

23. listopadu 2017

Automatické brusky řetězů Markusson

Automatické sekačky

Automatické sekačky

23. listopadu 2017

Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!

Jak to funguje

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.