BOX 15543
15544 15545 15546

Rukavice pro zahradní práce a péči o rostliny M

Prodyšné rukavice pro zahradní práce a péči o rostliny pro snazší sázení a péči

Vyrábí: Gardena
Cena:
Cena: 210 Kč  s DPH
Množství:
Dostupnost: na dotaz
Kód zboží: 11501-20
EAN: 4078500051699
Essox splátková kalkulačka:
Charakteristické vlastnosti
Popis
Specifikace

Chcete se více dozvědět o našem výrobku? Seznamte se s jeho konstrukčními prvky a vlastnostmi.

Rukavice s optimálním úchopem

Silikonový povlak na dlaních dodává rukavicím pro zahradní práce a péči o rostliny pohodlné a bezpečné uchopení. Proto se dobře hodí pro různé úkoly, jako je výsadba a přesazování květin v květináčích nebo na záhoncích, sazenic nebo na přenášení květináčů.

Umožní rukám dýchat

Rukavice jsou vyrobeny z pružného a prodyšného materiálu. Micro-fleece absorbuje pot a je ideální na utření zpoceného čela.

Pružný materiál

Pružný síťovaný materiál na manžetě a hřbetu ruky dává rukavicím velikosti M perfektní střih. Rukavice pro zahradní práce a péči o rostliny jsou k dispozici také ve velikostech S a L.

S materiálem Oeko-Tex®

Rukavice vlastní certifikát Oeko-Tex® Standard 100, což znamená, že použité textilie neobsahují škodlivé látky.

S mobilním dotykem

S mobilním dotykem

Chytrá funkce Mobile Touch na špičkách palce a ukazováčku vám umožní ovládat smartphone nebo tablet, aniž byste si sundali rukavice.

Prodyšné rukavice pro zahradní práce a péči o rostliny pro snazší sázení a péči

Zahrádkaření je ještě příjemnější s GARDENA rukavicemi pro zahradní práce a péči o rostliny ve velikosti M. Dokonale padnoucí pracovní rukavice pro středně velké ruce jsou vybaveny mnoha inovativními funkcemi, které usnadňují méně náročné práce na zahradě a péči o rostliny, jako jsou např. rostliny v květináčích a na záhoncích. Hodí se dobře pro sázení nebo otrhávání listů. Silikonový povlak na dlaních poskytuje skvělé uchopení, takže máte vždy vše pod kontrolou, což je obzvláště užitečné při přenášení rostlin. Hlavní část rukavice sestává z pružného a prodyšného síťovaného materiálu. To je velká výhoda, zejména při delším používání, protože se ruce nebudou nadměrně potit. Rukavice jsou vybaveny mikrofleecem absorbujícím pot. Díky pružnému materiálu na manžetě a hřbetu rukou rukavice skvěle padnou. Pokud chcete svůj smartphone nebo tablet používat při práci na zahradě, není to vůbec žádný problém. Špičky ukazováčku a palce jsou opatřeny praktickou funkcí pro chytré telefony Mobile Touch, takže při ovládání telefonu nemusíte rukavice sundávat. Rukavice pro zahradní práce a péči o rostliny navíc získaly certifikát Oeko-Tex® Standard 100, což znamená, že použité textilie neobsahují žádné škodlivé látky.65 % polyester, 15 % nylon, 12 % bavlna, 6 % polyuretan, 2 % elastan

Technické specifikace
Číslo položky: 11501-20
EAN-kód: 4078500051699
Essox - rozložená platba

Essox - rozložená platba

23. března 2022

1, 2, 3 ... 
Vyřízeno než napočítáte do 4.

Broušení řetězů

Broušení řetězů

23. listopadu 2017

Automatické brusky řetězů Markusson

Automatické sekačky

Automatické sekačky

23. listopadu 2017

Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!

Jak to funguje

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.