233

Zavlažovací počítač FlexControl

Vyrábí: Gardena
Cena:
Cena: 1 360 Kč  s DPH
Množství:
Dostupnost: na dotaz
Kód zboží: 9672357-01
Více informací
Popis produktu

Popis produktu

GARDENA zavlažovací počítač FlexControl vám usnadní zavlažování zahrady, například vám pomůže při provozu postřikovačů, zavlažovacích systémů, jako je GARDENA Micro-Drip-System nebo GARDENA Sprinkler-System. Zavlažovací počítač je přímo připojen k vodovodnímu kohoutku a spolehlivě řídí zavlažování podle naprogramovaného času a doby trvání. To znamená, že se nemusíte o zavlažování starat - ani v každodenním životě, ani během Vaší dovolené. Pohodlné: odnímatelný ovládací panel pro snadnější naprogramování. Přehledné zobrazení: jasné uspořádání LC displeje se zobrazí vybrané nastavení, například den v týdnu, frekvence zavlažování atd. Programování je intuitivní a velmi snadné. Vyberte začátek zavlažování, délku trvání zavlažování a frekvenci pomocí otočného knoflíku a kláves. Navíc: můžete si vybrat konkrétní dny, které požadujete. Pak stačí programovací část připojit zpět na ovládací panel. Poté, co jste upravili nastavení, bude počítač řídit zavlažování přesně podle Vašich představ. A můžete si užívat volného času! S alkalickou baterií 9 V (není součástí dodávky), bude váš zavlažovací počítač FlexControl fungovat spolehlivě po dobu přibližně jednoho roku. Ještě spolehlivější: nízká kapacita baterie je indikována na displayi. Takže přesně víte, kdy je nutné baterii vyměnit. Další možností je připojit k zavlažovacímu počítači dešťový senzor nebo čidlo půdní vlhkosti. Má to jednu velkou výhodu: když prší nebo v případě, že je půda již dostatečně vlhká, naprogramované zavlažování se neprovede, a tím ušetříte cenné vodní zdroje.

Vlastnosti

Snadná obsluha
Ukazatel úrovně nabití akumulátoru ukazuje stav nabití akumulátoru. Včas uvidíte, zda je akumulátor potřeba dobít. Tím je zajištěn spolehlivý provoz zavlažovacího počítače.

Provoz s úsporou vody
Připojením dešťového senzoru nebo čidla půdní vlhkosti od společnosti GARDENA je automatické zavlažování přerušováno v závislosti na vlhkosti půdy a přírodním dešti. Tím je umožněno zavlažování s úsporou vody.

Snadná obsluha
Je-li slabý akumulátor, jste o tom informováni. Včas uvidíte, zda je akumulátor potřeba dobít. Tím je zajištěn spolehlivý provoz.

Snadné vkládání dat
Vstup dat lze rychle a spolehlivě provádět pomocí otočného knoflíku a pomocí tlačítek. Příslušná data se zobrazí na LC displeji.

Flexibilní při používání
Zavlažování lze nastavit na kterýkoliv den v týdnu. Díky tomu se váš zavlažovací systém přizpůsobí mnohem pružněji vašim požadavkům.

Praktické návrhy programu
Přednastavené programy vám pomohou při zavlažování vaší zahrady. Tyto návrhy lze individuálně upravit podle vašich požadavků a zkušeností.

Snadné vkládání dat
Vstup dat lze rychle a spolehlivě provádět pomocí otočného knoflíku a pomocí tlačítek. Prezentace na LC displeji je přehledně strukturována a lze ji vyvolat a upravit její pořadí.

 

Technické parametry

Zavlažovací cykly za den 3
Délka zavlažování 0h 1min - 1h 59min
Frekvence zavlažování každý 2., 3. den nebo individuální volba dne zavlažování
Přípojka pro senzor True
Zdroj energie 1 x 9 V alkalická baterie (není součástí balení)
Závit Pro vodovodní kohoutky se závitem 26.5 mm (G 3/4) a 33.3 mm (G1)
Provozní tlak 0,5-12 barů / 7,25-174,05 psi

Bude se vám hodit

Spojovací kabel, 15 m

Cena: 1 190 Kč  s DPH

Zavlažovací ventil 9 V

Cena: 1 690 Kč  s DPH
Pro volný čas

Elektrokola

23. listopadu 2017

Široká nabídka elektrokol

Pro práci

Broušení řetězů

23. listopadu 2017

Automatické brusky řetězů Markusson

Představujeme

Automatické sekačky

23. listopadu 2017

Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!

Videa

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.