Výkonné, ale lehké a skvěle vyvážené akumulátorové nůžky na živý plot pro komerční použití se 70 cm širokou oboustrannou střihací lištou a mimořádně velkým dosahem. Nový patentovaný motor a nová výkonná baterie vám umožní maximalizovat vaši pracovní dobu. Otočná zadní rukojeť usnadňuje stříhání svisle i vodorovně.
| Délka střihací lišty, cm: | 70 cm |
Husqvarna 522iHD75 je dobře vyvážený, lehký 36voltový akumulátorový plotostřih pro profesionální použití na plný úvazek. Výkonově ekvivalentní benzínovým nůžkám na živý plot.
Tyto vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot jsou skvělé pro častější stříhání. Jsou vybaveny vysokorychlostním převodem a 75 cm dlouhou oboustrannou střihací lištou s ostrými, na třech stranách broušenými noži. Při použití akumulátoru ve výrobku dosáhnete skvělé manévrovatelnosti bez kabelu nebo můžete prodloužit dobu provozu pomocí speciálního adaptéru pro připojení k zádovému akumulátoru. Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky.
| Délka střihací lišty, cm: | 75 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,8 kg |
Husqvarna K 770 Dry Cut je lehká rozbrušovací pila pro řezání za sucha, která nabízí mnoho z osvědčených vlastností vlastnosti standardní verze K 770, k nimž přidává výhodu v podobě odsávání prachu. Pila K 770 Dry Cut je vybavena integrovaným krytem ventilátoru a silný průtok vzduchu (100 cfm) efektivně odstraňuje prach a odvádí jej do opakovaně použitelného vaku, kde zůstane zachycený díky integrované trysce. Pila nabízí působivou maximální hloubku řezu 122 mm, která se blíží hloubce řezu 14palcového stroje.
| Max. hloubka řezu: | 122 mm |
| Průměr kotouče: | 300 mm |
| Výstupní výkon: | 3.7 kW |
Profesionální křovinořez s vysokým výkonem, jedinečnou ergonomií a manévrovatelností. Motor X-Torq® zaručuje silný výkon a vynikající spotřebu paliva. Optimalizovaná délka hřídele a úhlový převod s úhlem 35°. Dodáván s popruhy Balance X™.
| Výstupní výkon: | 2.1 kW |
| Zdvihový objem válce: | 45.7 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8800 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 450 g/kWh |
Husqvarna 550i XP G je akumulátorová řetězová pila s mimořádnou kombinací vynikajícího poměru výkon/hmotnost a štíhlé, lehké konstrukce. Jde o ideální všestranný výrobek pro profesionály, kteří hledají obratnost, vysokou spolehlivost a schopnost zvládat nejnáročnější úkoly. Díky flexibilnímu akumulátorovému systému lze model 550i XP snadno přizpůsobit různým každodenním potřebám. Akumulátor B540X zajišťuje špičkový výkon a dobu provozu a podporuje delší vodicí lišty, zatímco lehčí varianta B330X nabízí vynikající manévrovací vlastnosti. Tato řetězová pila má nový grafický displej, který poskytuje kompletní kontrolu a zobrazuje podrobné informace o úrovni nabití akumulátoru a stavu a kondici výrobku. Kromě toho displej umožňuje snadno ovládat vyhřívání rukojetí a režim SavE, které vám zajistí pohodlí i efektivitu.
Rider s pohonem všech kol a dvouválcovým motorem s vysokým točivým momentem, se kterým dosáhnete skvělých výsledků i v náročnějším terénu. Snadno se ovládá a poskytne vám požitek z jízdy díky výborné manévrovatelnosti. Kloubové řízení umožňuje projet i ty nejprudší zatáčky. Rider se lehce startuje pouhým otočením klíče. Je vybaven LED reflektory pro práci ve tmě. Dodává se bez žacího ústrojí. POZNÁMKA: Služba Husqvarna Connect není v České republice dostupná.
| Výška sečení, min-max: | 25-75 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 94-103 cm |
| Zapínání žacích nožů: | Automatické |
Výkonný a odolný vysavač pro suché i mokré vysávání, určený ke každodennímu použití. WDC 220 je kompaktní a uživatelsky přívětivý vysavač s robustním designem, vysokým a spolehlivým sacím výkonem. Práci vám usnadní intuitivní ovládací prvky, omyvatelný PET filtr, praktická rukojeť pro snadné přenášení a jednoduché skladování, takže můžete mít vysavač kdykoli po ruce. Skvělý pomocník při čištění garáží nebo úklidu po rekonstrukci bytu a domu.
| Proudění vzduchu: | 3600 l/min |
| Objem: | 20 l |
| Délka hadice: | 2.5 m |
| Max. vakuum: | 210 mbar |
Husqvarna Automower® 305 je kompaktní robotická sekačka ideální na menší, členité zahrady do rozlohy 600 m² a snadno zvládá svahy o sklonu do 40 %. V úzkých průjezdech se přepne do režimu systematického sečení, aby se snížily otáčky a minimalizovaly stopy po kolech. Robotická sekačka se snadno používá a čistí a je vybavena ochranou před mrazem a funkcí Timer podle počasí, které upravují dobu sečení podle ročního období a v případě mrazu přeruší plán sečení. Díky tomu nedochází ke zbytečnému opotřebení trávníku. Pomocí aplikace Automower® Connect můžete sekačku pohodlně ovládat z mobilního telefonu.
Lišty Husqvarna X-TOUGH LIGHT RSN jsou lehké, snadno ovladatelné, ale odolné lišty, navržené pro náročné podmínky a dlouhé pracovní dny. Upevnění výměnného vrcholu se 3 nýty a těsné uchycení dodají špičce lišty potřebnou robustnost a odolnost, zatímco design výměnného vrcholu a otvoru na mazání lišty snižuje tření i spotřebu paliva. Lišty jsou opatřeny vrstvou, která je chrání před poškrábáním a korozí. Vyměnitelný vrchol je k dispozici jako náhradní díl, ve variantě 3/8" (20–36"). Náhradní nos má obj. č. 599967801
Sada řetězové lišty a dvou řetězů; X-Force 325"/1.5mm HSM & 2 x X-CUT S35G .325" 1.5mm
Softshellová bunda Xplorer, ušitá z vodě a větru odolného, ale prodyšného materiálu v kombinaci s podlepenými švy nabízí skvělou ochranu i v horších povětrnostních podmínkách. Flexibilní 4-směrný strečový materiál poskytuje nejlepší možné pohodlí při nošení. Bunda vybavena chytrými funkcemi, jako je polstrovaná kapsa na mobil, nastavitelná ventilace a zapínání na suchý zip na rukávech. Bunda je dodávána v černé barvě. Dostupná ve velikostech S až XXL.
Lehký a vysoce výkonný vyžínač pro profesionálně orientované uživatele. Ideální pro zahradníky, krajináře a půjčovny zahradní techniky. Vyznačuje se vynikající ergonomií a vyvážeností, strunovou hlavou otočnou oběma směry a odolným bezkartáčovým motorem. Dodává se bez baterie a nabíječky. Tento produkt splňuje nároky na #tichemesto. Více na www.tichemesto.cz.
| Typ motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 2.85 kg |
| Hmotnost bez baterie: | 3 kg |
Kombinované pouzdro pro manipulační kleště nebo zdvihací hák, s kapsou na klín.
Husqvarna ST 227 je určena pro majitele domů, kteří potřebují vysoce výkonnou sněhovou frézu pro odklízení sněhu ze širokých garážových vjezdů a cest. Díky nastavitelným kluzným lyžinám očistí jakýkoli typ povrchu. Husqvarna ST 227 je určena pro příležitostné odklízení všech druhů sněhu. Výkonný dvoustupňový systém umožňuje odhazování velkého množství sněhu na velkou vzdálenost. Rukojeť má 4 polohy nastavení výšky pro pohodlné použití. Převodovka s třecím diskem a mechanické řízení zajišťují hladký provoz. Vyhřívaná rukojeť, LED světla a elektrický startér usnadňují práci i v obtížných klimatických podmínkách.
| Pracovní šířka, cm: | 68 cm |
| Typ vyhazovacícho mechanizmu: | Dvoustupňový |
| Druh sněhu: | Nový i starý sníh |
| Typ povrchu: | Různé typy povrchů |
Žací ústrojí Combi 103 cm nabízí 2 metody sečení - BioClip® a zadní výhoz
Lehký, pohodlný a snadno použitelný akumulátorový vyžínač pro vyžínání okrajů trávníku nebo malých ploch s vyšší trávou. Vyžínač je vybaven výkonným motorem s nízkými vibracemi, bez přímých emisí, je dostatečně tichý pro použití v obytných oblastech, aniž by rušil vlastní rodinu nebo sousedy. Intuitivní klávesnice umožňuje bezpečné a pohodlné spuštění a zastavení. Teleskopická nosná trubka umožňuje snadno přizpůsobit stroj vaší tělesné výšce, abyste mohli zaujmout pohodlnou pracovní polohu. Pohodlně nastavitelná rukojeť přispívá k lepší ergonomii a efektivitě práce, snadnému ukládání a přepravě. Tento produkt splňuje nároky na #tichemesto. Více na www.tichemesto.cz.
| Šířka záběru, cm: | 33 cm |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 2.98 kg |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 5500 ot./min |
| Typ motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
1, 2, 3 ...
Vyřízeno než napočítáte do 4.
Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!