sekačky s nulovým poloměrem otáčení

Navržené pro údržování velkých travnatých plot. Profesionálové je ocení při sekání fotbalových hřišť, parků a travnatých areálů. Žací ústrojí má široké a otočí se zcela kolem své vlastní osy. Hydraulický pohon jednotlivých kol poskytuje velmi přesnou manévrovatelnost a umožňuje, aby se stroj otáčel okolo své osy, s nulovým poloměrem otáčení, aniž by zanechal neposečený kruh.

V nabídce najdete sekačky s nulovým poloměrem otáčení od značkek Husqvarna a John Deere, které obě patří ke světovým výrobcům.

Žací stroje s nulovým poloměrem otáčení od společnosti Husqvarna mají nízko položené těžiště, což jim zaručuje vyjímečnou trakci a stabilitu i na nerovném a šikmém povrchu. Velká, široká zadní kola snižují tlak na trávník, takže tráva není tak slehlá, stroj se dostane i k nejobtížnějším místům. Účinný chladicí systém umožní vašemu stroji pracovat při optimální teplotě po dlouhou dobu - dokonce i v horkém počasí.

Se stroji od značky John Deere budete výborně manévrovat. Jejich základem je odolný, plně svařovaný ocelový rám. Velká zadní poháněná kola zaručují optimální trakci a výborný jízdní komfort.

přečíst více zabalit
Cena:
143900 Kč
430000 Kč
Essox - rozložená platba

Essox - rozložená platba

23. března 2022

1, 2, 3 ... 
Vyřízeno než napočítáte do 4.

Broušení řetězů

Broušení řetězů

23. listopadu 2017

Automatické brusky řetězů Markusson

Automatické sekačky

Automatické sekačky

23. listopadu 2017

Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!

Jak to funguje

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.