sekačky s nulovým poloměrem otáčení

Navržené pro údržování velkých travnatých plot. Profesionálové je ocení při sekání fotbalových hřišť, parků a travnatých areálů. Žací ústrojí má široké a otočí se zcela kolem své vlastní osy. Hydraulický pohon jednotlivých kol poskytuje velmi přesnou manévrovatelnost a umožňuje, aby se stroj otáčel okolo své osy, s nulovým poloměrem otáčení, aniž by zanechal neposečený kruh.

V nabídce najdete sekačky s nulovým poloměrem otáčení od značkek Husqvarna a John Deere, které obě patří ke světovým výrobcům.

Žací stroje s nulovým poloměrem otáčení od společnosti Husqvarna mají nízko položené těžiště, což jim zaručuje vyjímečnou trakci a stabilitu i na nerovném a šikmém povrchu. Velká, široká zadní kola snižují tlak na trávník, takže tráva není tak slehlá, stroj se dostane i k nejobtížnějším místům. Účinný chladicí systém umožní vašemu stroji pracovat při optimální teplotě po dlouhou dobu - dokonce i v horkém počasí.

Se stroji od značky John Deere budete výborně manévrovat. Jejich základem je odolný, plně svařovaný ocelový rám. Velká zadní poháněná kola zaručují optimální trakci a výborný jízdní komfort.

Cena:
0 Kč
380000 Kč
Aku stroje

Delší doba provozu, nižší hmotnost

23. listopadu 2017

Udělejte spoustu práce na zahradě bez zbytečného hluku a emisí.

Pro práci

Řetězové pily

23. listopadu 2017

Poskytnou výkon, odolnost, spolehlivost a ergonomii, jaké potřebujete.

Představujeme

Automatické sekačky

23. listopadu 2017

Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!

Videa

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.