sekačky s nulovým poloměrem otáčení

Navržené pro údržování velkých travnatých plot. Profesionálové je ocení při sekání fotbalových hřišť, parků a travnatých areálů. Žací ústrojí má široké a otočí se zcela kolem své vlastní osy. Hydraulický pohon jednotlivých kol poskytuje velmi přesnou manévrovatelnost a umožňuje, aby se stroj otáčel okolo své osy, s nulovým poloměrem otáčení, aniž by zanechal neposečený kruh.

V nabídce najdete sekačky s nulovým poloměrem otáčení od značkek Husqvarna a John Deere, které obě patří ke světovým výrobcům.

Žací stroje s nulovým poloměrem otáčení od společnosti Husqvarna mají nízko položené těžiště, což jim zaručuje vyjímečnou trakci a stabilitu i na nerovném a šikmém povrchu. Velká, široká zadní kola snižují tlak na trávník, takže tráva není tak slehlá, stroj se dostane i k nejobtížnějším místům. Účinný chladicí systém umožní vašemu stroji pracovat při optimální teplotě po dlouhou dobu - dokonce i v horkém počasí.

Se stroji od značky John Deere budete výborně manévrovat. Jejich základem je odolný, plně svařovaný ocelový rám. Velká zadní poháněná kola zaručují optimální trakci a výborný jízdní komfort.

Cena:
0 Kč
360000 Kč
Pro volný čas

Elektrokola

23. listopadu 2017

Široká nabídka elektrokol

Pro práci

Broušení řetězů

23. listopadu 2017

Automatické brusky řetězů Markusson

Představujeme

Automatické sekačky

23. listopadu 2017

Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!

Videa

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.