John Deere

Tradice, za kterou se můžete postavit

Když kovář John Deere v roce 1837 představil svůj samočistící pluh, doslova a do písmene přeoral pole svojí působnosti. Ačkoliv jeho inovace slavila okamžitý úspěch, nikdo v tu chvíli nemohl tušit, kam až ho jeho nápady dovedou a jak bohatá to bude sklizeň. Teprve při zpětném pohledu jsme schopni pochopit širší kontext.

Ačkoliv se technologie během let změnila, nelze ničím nahradit tradiční poctivou řemeslnou práci a pozornost věnovanou detailům.

John Deere

 

VÁŠEŇ PRO KVALITU

Ve světě, ve kterém může globalizace občas zlákat výrobce k použití levnějších řešení, je dobré vědět, že řešení péče o trávník John Deere jsou stále vyráběna podle stejně vysokých standardů.

 

John Deere – sekačka na trávu

Důvod je jednoduchý. Všude na celém světě používají lidé, kteří vyrábějí naše stroje, stejné pravidlo jako náš zakladatel John Deere: pokud něco není dobré pro nás, není to dobré ani pro naše zákazníky. Od té největší sklízecí mlátičky až po nejmenší sekačku, osobní závazek kvality je to, díky čemu je rma John Deere výjimečná.

Vezměte si například výrobní závod v německém Gummersbachu, kde vyrábíme naše ruční a robotické sekačky a skari kátory. Od konstrukce a materiálů přes tolerance až po konečnou úpravu, náš kvali kovaný personál dodržuje ve všech ohledech přesné postupy kontroly kvality. Během montáže zaměstnanci pozorně sledují kvalitu používaných součástek, a pokud objeví něco neobvyklého, okamžitě informují výrobu.

 

„NIKDY BYCH NEPROPŮJČIL SVÉ JMÉNO VÝROBKU, KTERÝ BY V SOBĚ NEMĚL TO NEJLEPŠÍ, CO VE MNĚ JEST.“

John Deere, zakladatel 

Vybíráme pro vás

ODSTRKOVADLO JOHN DEERE 6150R

ODSTRKOVADLO JOHN DEERE 6150R

na dotaz

JOHN DEERE ŠLAPACÍ TRAKTOR 7930

JOHN DEERE ŠLAPACÍ TRAKTOR 7930

na dotaz

JOHN DEERE ŠLAPACÍ TRAKTOR 6210R

JOHN DEERE ŠLAPACÍ TRAKTOR 6210R

na dotaz

JOHN DEERE ŠLAPACÍ TRAKTOR 6210R S PŘÍSLUŠENSTVÍM

Šlapací traktor 6210R s nakladačem s produktovým kódem MCR611096000, s lopatou s drapákem pod produktovým kódem MCR409679000 a volantem vydávající zvuky s produktovým kódem MCR409235000 skompletované v jedné exkluzivní sadě zajišťující skvělou zábavu pro děti.

na dotaz
AKU

Traktor elektrický John Deere s vlekem a radiem

traktor je vybaven inteligentní technologií pedálu, kdy na jediném jsou výkonné brzy a setrvační jízda. Přičemž dobu jízdy zvýší až o 27 %.

Cena: 11 215 Kč  s DPH
AKU

ELEKTRICKÝ HPX GATOR JOHN DEERE

Dětský Gator na elektriku, jehož zajímavostí je, že obsahuje inteligentní technologii pedálu, kdy jsou na jediném výkonné brzy a setrvačná jízda, která prodlužuje dobu jízdy až o 27 %. Gator má dvě sedadla a dvě řídící kola.

Cena: 15 979 Kč  s DPH

John Deere Gator XUV835M

Poslední věc, kterou chcete, je, aby se Gator obtížně řídil. To je důvod, proč XUV835M myslí na vaše pohodlí. Posaďte tři lidi dopředu při jízdě v terénu a využívejte výhod velkého úložného prostoru v kabině i na robustní korbě. Trávíte celé dny péčí o vaše plnokrevníky. Proč neřídit svého vlastního?

na dotaz

John Deere Gator XUV855M S4

Ať už jste soukromým polním letištěm nebo mezinárodním letištěm, hladký nástup všech cestujících je nejvyšší prioritou. XUV855M S4 snadno přepraví čtyři pasažéry i s velkým počtem zavazadel. Je vybavený plně nezávislým odpružením, které zajišťuje klidnou jízdu. Cestujete s nadměrným nákladem? Sklopte zadní sedadlo a dejte se na cestu.

na dotaz

John Deere Gator XUV865M

I v nádherné přírodě může být práce drsná, proto musíte být připravení na cokoliv. To je důvod, proč jsme zkonstruovali XUV865M se zapínatelným pohonem všech kol (4WD) a nejvyšší světlou výškou ze všech našich terénních vozidel, abyste se mohli soustředit na to, co je před vámi. V uzavřené kabině budu v čistotě a suchu, i když se budete brodit bahnem nebo projíždět proudy vody. Překonejte každou překážku. Neexistuje terén, který byste nezvládli.

na dotaz

John Deere Gator TX

I když jste Gator nikdy předtím neřídili, hned po usednutí za volant se budete cítit jako doma. Všechny ovládácí prvky jsou jednoduché a přehledné a najdete je tam, kde je potřebujete. Výkonný a navíc hospodárný dieselový motor činí z modelu Gator TH rychlého pomocníka, i když jde do tuhého.

na dotaz

John Deere Gator HPX 815E

Hydraulicky tvářený rám má méně svárů a šroubových spojů pro maximální odolnost a navíc vysokou toleranci vůči zkrutným silám a těžkým nákladům. Vaše bezpečnost je vždy prioritou. Proto je užitkové vozidlo Gator HPX815E ve standardu vybaveno ochranným rámem ROPS (Roll Over Protection Structure)a tříbodovým bezpečnostním pásem. Hydraulicky ovládané kotoučové brzdy zajišťují prvotřídní brzdný výkon. Homologační sada pro veřejné komunikace je v základní výbavě bez příplatku.

na dotaz
AKU

John Deere Gator TE

Díky osmi velkokapacitním bateriím může Gator TE pracovat tvrdě 7 až 8 hodin bez nabíjení, a to s nulovými emisemi a téměř bezhlučně. Každá jednotka je dodávána s integrovanou nabíječkou s certifikací UL, jež se po úplném nabití akumulátoru automaticky vypne. Nenechte se oklamat tichým projevem užitkového vozidla Gator TE. S robustními nápravami kovanými z jednoho kusu, hliníkovou skříní zadní nápravy a korbou Deluxe je tento model vyroben pro těžkou práci ve všech podmínkách.

na dotaz
Essox - rozložená platba

Essox - rozložená platba

23. března 2022

1, 2, 3 ... 
Vyřízeno než napočítáte do 4.

Broušení řetězů

Broušení řetězů

23. listopadu 2017

Automatické brusky řetězů Markusson

Automatické sekačky

Automatické sekačky

23. listopadu 2017

Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!

Jak to funguje

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.