Lehká prořezávací pila z vysoce kvalitní oceli, s ergonomicky tvarovanou rukojetí pro vysoký komfort při práci
Tvarujte snadno živé ploty a keře pomocí lehkých nůžek na živý plot Husqvarna Aspire™ H50-P4A s 18V akumulátorem. Je navržen pro malé prostory a jeho skladování usnadňuje přiložený hák. Dvoučinné střihací čepele, výkonný motor a 50 cm dlouhá střihací lišta si poradí s větvemi o průměru až 23 mm. Součástí je chytrý zachycovač listí, který při práci sbírá odstřižky a usnadňuje tak úklid. Ergonomická měkká rukojeť a zvýšená bezpečnost díky automatickému vypnutí, pokud jsou nůžky na živý plot ponechány bez dozoru. Stejně jako všechny nástroje řady Husqvarna Aspire™ má vyžínač elegantní černou konstrukci doplněnou oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou na všechna interaktivní místa. Akumulátorový systém 18V POWER FOR ALLIANCE nabízí flexibilitu a vyžaduje menší skladovací prostor, protože jeden akumulátor lze použít pro několik zahradních nástrojů různých značek.
Robotická sekačka určená pro profesionální používání. Perfektně vybavený model se satelitní technologií EPOS™ společnosti Husqvarna nabízí ovládání sekačky v rámci virtuálních hranic. Pomocí mobilní aplikace AppDrive můžete vytvořit virtuální hranice jedné nebo více pracovních oblastí, včetně dočasně zakázaných zón, což zajistí dokonalé výsledky sekání tam, kde to potřebujete, dokonce i v deštivých podmínkách. Aplikace je určená pro všechny typy trávníků, lze v ní přesně nastavit úzké průchody a svahy až do 45 % (24°). Tato technologie vyžaduje použití referenční stanice EPOS™.
Husqvarna 535RX je nový křovinořez uvinerzální třídy 35 cm³, konstruován je však pro náročné používání. Špičkový výkon je docílen díky surové síle, unikátní ergonomii a vysoké odolnosti. Stroj je vybaven komfortním balíčkem, který obsahuje antivibrační systém LowVib® s komfortními madly rukojetí.
| Výstupní výkon: | 1.6 kW |
| Zdvihový objem válce: | 34.6 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8220 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 475 g/kWh |
Mimořádně velký, robustní a výkonný vysokotlaký čistič s účelným designem, určený pro náročné venkovní úklidové práce. Mosazné čerpadlo s keramickými písty zajišťuje vynikající životnost. Mosazná hlavice čerpadla a indukční motor poskytují dlouhodobý spolehlivý výkon. Pomocí regulátoru tlaku můžete dokonale upravit průtok a tlak vody. Čistič obsahuje integrovanou nádobku na čisticí prostředky, která je ovládána na předním panelu. S rukojetí Low Force aktivujete spoušť s menším úsilím a pohodlím. Velká a robustní kolečka umožňují lepší trakci. Hadicová rychlospojka a dlouhá postřikovací trubka rozšiřují možnosti použití. Dvě otočné spojky pro nastavení trysek a rychlospojky zajišťují bezproblémové používání. Držáky pro příslušenství na krytu, naviják na hadici a napájecí šňůra zajišťují efektivní provoz. Přeprava je snadná díky hliníkovému držadlu. Součástí balení jsou dvě trysky.
| Maximální tlak: | 190 bar |
| Průtok vody: | 570-650 l/h |
| Jmenovitý výkon, W: | 3300 W |
| Délka hadice: | 15 m |
Mějte pod kontrolou Husqvarna Automower®, ať jste kdekoli. Spusťte, zastavte, sledujte jeho polohu, změňte nastavení a přijímejte upozornění – to vše prostřednictvím smartphonu. Jednoduše odneste sadu Husqvarna Automower® Connect k prodejci Husqvarna pro rychlou a snadnou instalaci. Pak už jen stačí stáhnout Automower® Connect z App Store nebo Google Play a vy i vaše robotická sekačka jste připraveni vyrazit. Pro uživatele, kteří nevlastní chytrý telefon, je k dispozici sledování GPS a chybová hlášení prostřednictvím SMS.
Flexibilní a ergonomický opasek na nářadí s vynikajícím rozložením hmotnosti a sponou, který lze jednoduše přizpůsobit či rozepnout jednou rukou, speciálně navržený pro práci v lese. Intuitivní a snadné přizpůsobení podle vašich potřeb pomocí přídavných držáků, kapes a popruhu. Obsah sady: opasek na nářadí, popruh, Kombi pouzdro, Kombi pouzdro s kapsami na klíny, držák na nářadí, univerzální kapsa pro lékárničku, držák pilníků.
Kalhoty navržené pro celodenní každodenní práci v lese, z lehkého strečového materiálu. Pro zvýšení odolnosti jsou na exponovaných místech vyztuženy materiály ARAMID a CORDURA®. Přiléhavý střih zaručuje pohodlí při práci. Anatomicky tvarovaná kolena a odvětrávací kapsy a zipy zpříjemní namáhavou práci.
| Ochrana proti proříznutí: | Ano |
| Schváleno podle EN: | 381 |
| Třída: | Třída 1 (20 m/s) |
| Euro test: | Ano |
Plotostřih Husqvarna 122HD60 se vyznačuje nízkou hlučností a nízkou váhou a je proto určen pro hobby použití. Dobře se startuje díky funkci Smart Start®. Má nastavitelnou zadní rukojeť.
| Hmotnost, kg: | 4.9 kg |
| Délka střihací lišty, cm: | 59 cm |
| Zdvihový objem válce: | 21.7 cm³ |
| Výstupní výkon: | 0.6 kW |
Olej Low Smoke+ je směs minerálních a syntetických olejů. Má velmi dobré mazací vlastnosti a zajišťuje dokonalé mazání i velmi zatížených motorových částí, jako je například ložisko ojnice.
Olej Low Smoke+ se vyznačuje velmi nízkými kouřovými emisemi, což je důležité zejména při použití u výrobků, se kterými se pracuje v hustě zastavěných oblastech. Snižuje teplotu motoru, a tím prodlužuje jeho životnost. Složení směsi použité u oleje Low Smoke+ poskytuje velmi dobrou ochranu proti záděrům způsobeným jak chudou palivovou směsí, tak záděrům pístu souvisejících s usazeninami karbonu.
Výkonný rider, vybavený dvouválcovým motorem a žacím ústrojím Combi 94 cm, který nabízí prvotřídní sečení s mulčováním (BioClip®) a zadním výhozem posečené trávy, který si poradí i s vyšší a tužší trávou. Efektivní, všestranný a snadno ovladatelný rider je vhodný pro údržbu větší trávníků. Rider je dobrou volbou pro vlastníky nemovitostí a pozemků, kteří vyžadují mimořádně vysokou účinnost, snadné použití, vynikající manévrovatelnost a skutečně příjemnou jízdu, čemuž přispívá volant s měkkou rukojetí a vysoce pohodlné sedadlo. Rider se snadno čistí a udržuje díky servisní poloze žacího ústrojí. K dispozici je široká škála příslušenství Husqvarna.
| Zdroj energie: | Benzin |
| Šířka sečení, min.: | 94 cm |
Praktický nosič pro různé vybavení. Snadný přístup k 12 V zásuvce pro nabíjení ručních bateriových výrobků. Lyžiny a upevňovací háčky jsou standardně instalovány na kapotě motoru a lze je doplnit vhodnou sadou nosičů zavazadel. Včetně síťky. Vhodné pro R419TsX AWD a R420TsX AWD.
Nový řetěz S93G X-Cut poskytuje vynikající přesnost a výkon v úzkých prostorech, takže je ideální pro arboristy a odborníky, kteří se specializují na péči o stromy rostoucí mimo les. Hladký řez, dlouhotrvající ostrost a nízký zpětný vrh zajišťují vysokou efektivitu řezání, zlepšují manévrovatelnost s pilou a snižují námahu při řezání.
Pro použití při práci s travním vyžínačem. Zvlášť široký náhlavní oblouk pro bezpečné a pohodlné nošení a menší přítlak na hlavu. Chrániče sluchu jsou vyrobeny z nárazuodolného ABS plastu (akrylát-butyl-styren) a průhledný ochranný štít z polykarbonátu.
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 362 g |
| Schváleno podle ANSI: | S3.19-1974 and S12.6-1984 |
| Schváleno podle EN: | 352-1, 166 |
| SNR (průměrná hodnota snížení hluku): | 25 dB(A) |
1, 2, 3 ...
Vyřízeno než napočítáte do 4.
Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!