Souprava 4 přídavných prvků pro univerzální použití. Dlouhá štěrbinová hubice, kulatý kartáč, kartáč na prach a pryžová hubice.
• Řeže všechny standardní druhy stavebních materiálů. • Velmi dobrá volba, co se týče poměru cena/výkon. • Dobrá volba, co se týče poměru mezi životností a cenou.
Husqvarna 215iHD45 is a double-sided battery hedge trimmer, ideal for any type of hedge. Lightweight and well-balanced, this battery hedge trimmer is very easy to start and use, built with premium quality in design, cutting performance, and durability. Equipped with our updated digital user interface , an all-metal gearbox, and a maintenance-free brushless electric motor powerful enough to cut even the thicker branches.
| Délka střihací lišty, cm: | 45 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,2 kg |
Při použití sací trysky se změní váš vysokotlaký čistič na čerpadlo pro odsávání většího množství povrchové vody, například při vypouštění bazénu nebo při čištění terasy. Určeno pro vysokotlaké čističe řad 100-300.
Husqvarna 530iB je výkonný, vysoce účinný akumulátorový foukač, vybaveny účinným bezkomutátorovým motorem, který umožňuje nízkou spotřebu energie a delší dobu chodu. Lehký, kompaktní a dobře vyvážený design jej předurčuje pro profesionální použití na plný úvazek a nízká hladina hluku umožňuje pracovat ve veřejných prostředích citlivých na hluk. Když je potřeba dodatečný výkon foukání, lze snadno aktivovat funkci boost. Funkce tempomatu umožňuje nastavit pevnou rychlost foukání tak, aby foukal nepřetržitě bez regulace a soustředil se pouze na odstraňování listí a nečistot. Tempomat lze aktivovat také v režimu boost. Foukač 530iB je součástí flexibilního 36V akumulátorového systému Husqvarna BLi-X.
Model LG 400 je výkonná a spolehlivá oboustranná hutnicí deska, vyvinutá pro efektivní hutnění hlubokých a středně hlubokých zrnitých zemin. Při hutnění ve stísněných prostorech představuje účinnou alternativu či doplněk k válcům. Dieselový motor Lombardini 15LD 440 nabízí elektrické startování a ergonomické provedení s jednoduchým servisem. Ukazatel hutnění je volitelný.
| Motor / model motoru: | 4-stroke air-cooled |
| Výkon (hodnota stanovená výrobcem motoru): | 6.2 kW |
| Rychlost, km/h: | 25 m/min |
| Hmotnost, kg: | 436 kg |
Středně velké, ale lehké a odolné zahradní nůžky, ovladatelné jednou rukou. Nůžky mají žlábek pro odvod mízy, takže se čepele nelepí a nezasekávají se ve větvi. Jsou vybaveny rukojeťmi, které poskytují vysokou sílu a lze je nastavit pro rychlejší řezání. Možnost přizpůsobit nůžky velikosti ruky uživatele a tlumiče, které snižují vibrace, zajišťují pohodlné používání.
Středně velké vodní čerpadlo pro zavlažování a vypouštění vody, např. z bazénu. Snadno startovatelný motor a vysoce výkonné, spolehlivé čerpadlo umožňují efektivní a spolehlivou práci i v náročných podmínkách. S ochranným rámem, který chrání stroj před poškozením a slouží jako zvedací rukojeť.
| Objem palivové nádrže: | 3.6 l |
| Zdvihový objem válce: | 196 cm³ |
| Maximální výtlačná kapacita: | 54000 l/h |
| Výstupní výkon: | 3.6 kW |
Díky novému designu a kvalitnímu materiálu se jedná o odolný a robustní výrobek. Kovaná spodní část je zpevněná v nejvíce namáhaných částech a zuby v přední části zajišťují lepší zaseknutí do dřeva. Délka rukojeti poskytuje uživateli dostatečnou sílu a umožňuje uchopení oběma rukama. Výstupek na konci zabraňuje sklouznutí při použití nohy. Lopatka je opatřena hákem pro obracení stromů a klád. Vyrobeno ve Švédsku.
Box na akumulátory M&L je robustní a praktický kufřík pro přepravu a skladování až 3 kusů 36V lithium-iontových akumulátorů Husqvarna velikosti M* a 3 kusů 36V lithium-iontových akumulátorů Husqvarna velikosti L**. Ergonomické rukojeti umístěné na přední i horní straně slouží pro snadnou manipulaci. Dobře promyšlený design umožňuje stohování více boxů a přidáním propojovací multiadaptérové desky Husqvarna (prodává se samostatně) lze boxy také připojit k systémům boxů třetích stran. Včetně vnitřních přihrádek velikosti M&L.
*36V akumulátory Husqvarna o velikosti M = BLi10/Bli20/40-B70/40-B140/BLi100/Bli200/Bli200X
**36V akumulátory Husqvarna o velikosti L = Bli30/BLi300
Husqvarna 535RX je nový křovinořez třídy 35 ccm pro univerzální použití. Stroj je konstruován pro náročné používání. Špičkový výkon je docílen díky surové síle, unikátní ergonomii a vysoké odolnosti.
| Výstupní výkon: | 1.6 kW |
| Zdvihový objem válce: | 34.6 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8220 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 475 g/kWh |
Vodicí lišta "rovná" pro dřevorubecký sport/kácení.
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
| Typ vodicí išty: | Speciální lišta |
| Typ uchycení lišty: | Velké uchycení |
1, 2, 3 ...
Vyřízeno než napočítáte do 4.
Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!