Vysoce výkonný řetěz s nízkými vibracemi s řezacími zuby "Chisel", ideální pro profesionální uživatele a práci v náročných podmínkách.
| Rozteč řetězu: | .325 |
Výkonný, všestranný rider s výbornou manévrovatelností. Je vybaven řadou uživatelsky příjemných funkcí, jako jsou např. intuitivní displej, start pouhým otočením klíče. Dva LED reflektory vám umožní pracovat i za zhoršených světelných podmínek. Dodává se bez žacího ústrojí. POZNÁMKA: Služba Husqvarna Connect není v České republice dostupná.
| Výška sečení, min-max: | 25-75 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 94-112 cm |
| Neposečený kruh, cm: | 30 cm |
| Zapínání žacích nožů: | Automatické |
Sada obsahuje podpůrná kolečka a gumovou stírací hranu. Vhodné ke sněhové radlici 592 75 51-01.
Pracovní triko s krátkým rukávem a zapínáním na zip, s prodlouženými zády a snadno přístupnou přední kapsou na zip. Je ušito z materiálu, který odvádí vlhkost z těla a udržuje sucho a pracovní komfort. Triko je doplněno pruhy z reflexního materiálu s vysokou viditelností a vyhovuje normě ISO EN 20471 (třída 2).
Díky novému designu a kvalitnímu materiálu se jedná o odolný a robustní výrobek. Kovaná spodní část je zpevněná v nejvíce namáhaných částech a zuby v přední části zajišťují lepší zaseknutí do dřeva. Délka rukojeti poskytuje uživateli dostatečnou sílu a umožňuje uchopení oběma rukama. Výstupek na konci zabraňuje sklouznutí při použití nohy. Lopatka je opatřena hákem pro obracení stromů a klád. Vyrobeno ve Švédsku.
Tato gumová stírací hrana se používá s přední sněhovou radlicí TRO03. Její používání je vhodné tam, kde je potřeba chránit povrch před poškozením kovovou hranou.
Husqvarna 110iL is the ideal battery grass trimmer for smaller gardens, operating with low noise, vibrations and no direct emissions. Designed to be extremely easy and fun to use. This battery grass trimmer delivers superb work results, also for the inexperienced user, thanks to features such as auto feed trimmer head, foldable Plant Guard bracket and Edging mode with integral support wheel. The split shaft makes it very easy to transport and store.
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 30 cm |
Popis výrobku Náhradní kartuš k vypalovači MESTO - 600ml Použití s vypalovačem plevele MESTO 1760. objem: 600 ml náplň: PB spotřeba plynu: 220 g / 1 hodinu kartuš vystačí: na cca 90 minut
Tyto chrániče sluchu mají optimální ergonomii a jsou určeny pro dlouhodobé používání. Konstrukce umožňuje 20% nastavení přítlaku na hlavu a je opatřena unikátními vložkami z polyuretanu, které poskytují dostatečný prostor pro ušní boltce.
Nejlepší volba z pohledu pohodlí a individuálního seřízení.
Mohou být doplněny celou řadou ochranných štítů obličeje.
Utěsněná schránka pro ochranu konektorů kabelů. Chraňte konektory před vlhkostí, vodou, sněhem. aj. poškozením během sezóny.
Husqvarna 555RXT je velmi výkonný křovinořez konstruovaný pro každodenní provoz v těžkých podmínkách. Motor X-Torq® poskytuje silný výkon, rychlou akceleraci a vynikající úsporu paliva. Dlouhá nosná trubka a úhlová převodovka se sklonem 35° ulehčuje práci při širokém záběru se strojem. Velmi nízké vibrace díky systému LowVib®. Dodáván s nosným popruhem Balance XT™.
| Výstupní výkon: | 2.8 kW |
| Zdvihový objem válce: | 53.3 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 10500 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 480 g/kWh |
Nechte vaši robotickou sekačku Husqvarna Automower® pohybovat na vašem pozemku v nenápadném kamuflovaném designu.
Husqvarna 522iHD75 je dobře vyvážený, lehký 36voltový akumulátorový plotostřih pro profesionální použití na plný úvazek. Výkonově ekvivalentní benzínovým nůžkám na živý plot.
Tyto vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot jsou skvělé pro častější stříhání. Jsou vybaveny vysokorychlostním převodem a 75 cm dlouhou oboustrannou střihací lištou s ostrými, na třech stranách broušenými noži. Při použití akumulátoru ve výrobku dosáhnete skvělé manévrovatelnosti bez kabelu nebo můžete prodloužit dobu provozu pomocí speciálního adaptéru pro připojení k zádovému akumulátoru. Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky.
| Délka střihací lišty, cm: | 75 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,8 kg |
Vodítko pilníku s pilníkem pro ostření zubů pilového kotouče zajišťuje správnou techniku a úhel ostření.
1, 2, 3 ...
Vyřízeno než napočítáte do 4.
Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!