Velmi lehký řetěz pro hladké, čísté řezy. Doporučeno pro řetězové pily s obsahem motoru do 38 ccm.
| Rozteč řetězu: | 1/4 |
Přilba Husqvarna Spire Vent pro arboristy je určena pro profesionální arboristy, kteří vyžadují pohodlí a styl při práci, aniž by byla ohrožena bezpečnost a ochrana. Přilba Spire Vent je lehká a dobře větraná pro maximální pohodlí. Má univerzální velikost a nastavovací kolečko pro snadné nastavení velikosti. Je také vybavena příchytkami pro montáž světlometů, chráničů sluchu a hledí. Přilba je kompatibilní s pasivními chrániči sluchu Husqvarna nebo X-COM R s technologií Bluetooth a třemi typy hledí Husqvarna, včetně čirého, zrcadlového a kouřového (dodává se samostatně). Splňuje evropskou normu EN 12492 pro práci ve výškách.
Účinná sada světel, která vám umožní sledovat váš automower při práci ve tmě. V případě poruchy osvětlení vyvolá chybový stav.
Uvítejte jaro s vaší robotickou sekačkou Husqvarna Automower® s originálním designem sluníčka sedmitečného.
Husqvarna 122C je tichý a lehký vyžínač na trávu pro domácí použití s funkcemi, které usnadňují jeho používání, jako například Smart Start®.
| Výstupní výkon: | 0.6 kW |
| Zdvihový objem válce: | 21.7 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 10000 ot./min |
| Šířka záběru, cm: | 43 cm |
Husqvarna 560 XP® je určena pro profesionální lesní pracovníky a zkušené uživatele. Pila se vyznačuje moderním designem a inovativními řešeními, které umožňují pohodlné ovládání. Díky unikátní technologii X-Torq® je pila velmi výkonná při současném snížení spotřeby paliva až o 20 % a snížení emisí výfukových plynů až o 75 %. Technologie RevBoost™ zajišťuje okamžitou vysokou rychlost řetězu pro extra účinné odvětvování.
| Výstupní výkon: | 3.5 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.9 kg |
Robustní sekačka na trávu s pojezdem, vybavená akumulátorovým pohonem, širokým žacím ústrojím, hliníkovými ráfky a pohonem zadních kol. Robustní skelet žacího ústrojí z hliníku, špičkové komponenty a vysoce odolný motor komerční kvality činí ze sekačky LC 551iV odolný a spolehlivý stroj pro časté a dlouhodobé používání. Extrémně snadné startování a ovládání, možnost sběru do koše, výhozu do strany nebo mulčování. Variabilní rychlost pojezdu umožňuje přizpůsobit rychlost při sekání členitých trávníků a funkce savE a PowerBoost a aktivní chlazení usnadňují sekání nerovnoměrně vysokého trávníku. Dva sloty pro integrované akumulátory BLi a slot pro zádový akumulátor umožňují výrazně prodloužit dobu provozu. Sekačka je navržena pro profesionální uživatele, kteří potřebují spolehlivou a tichou sekačku s nízkými provozními náklady a snadnou údržbou.
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Pracovní kapacita: | 1 000 m² |
| Šířka záběru, cm: | 51 cm |
Lehká prořezávací pila z vysoce kvalitní oceli, s ergonomicky tvarovanou rukojetí pro vysoký komfort při práci
• Řeže všechny standardní druhy stavebních materiálů. • Velmi dobrá volba, co se týče poměru cena/výkon. • Dobrá volba, co se týče poměru mezi životností a cenou.
Husqvarna 592 XP® G je vysoce výkonná benzínová řetězová pila ideální pro těžební práce v lese.
Nabízí vysoký výkon, spolehlivost a ovladatelnost v chladných a vlhkých podmínkách. Díky funkci AutoTune se vždy snadno spustí a běží optimálně. Výkonný motor X-Torq® a řetězy X-Cut® poskytují nejlepší kapacitu řezání ve své třídě. Vyhřívané rukojeti zlepšují pohodlí a bezpečnější úchop. K dispozici s až 36palcovou vodicí lištou X-Tough™ nebo X-Tough™ Light.
Určeno pro lehčí křovinořezy a vyžínače. Nastavitelné, polstrované ramenní popruhy. Jednoduchá a spona pro rychlé uvolnění na hrudníku.
Sada řetězové lišty a dvou řetězů; X-Force 325"/1.3mm HSM / 2 x X-CUT C33 .325" 1.3mm
1, 2, 3 ...
Vyřízeno než napočítáte do 4.
Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!