Efektivní, ručně nesený foukač, který v sobě kombinuje vysoký výkon při foukání s pohodlným ovládáním stroje. Ideální pro vlastníky nemovitostí. Dobře vyvážený a snadno ovladatelný díky umístění výstupu vzduchu v ose s motorovou jednotkou. S technologií Smart Start® se snadno startuje. Dodáván s plochou a kulatou tryskou. Sada pro vysávání je součástí dodávky.
| Výstupní výkon: | 0.8 kW |
| Zdvihový objem válce: | 28 cm³ |
| Rychlost vzduchu, m/s: | 76 m/s |
| Proud vzduchu v trubici: | 12.03 m³/min |
Teleskopická aku vyvětvovací pila pro profesionály, s dlouhým, až 5 m dosahem a výkonem, který překonává benzínové ekvivalenty. Pila nabízí maximální výkon a odolnost v kombinaci s nízkou hmotností, vynikající ergonomií a tichým provozem, takže s ní lze pracovat v libovolném prostředí kdykoliv během dne.
Husqvarna LB 448i je robustní akumulátorová sekačka s žacím ústrojím o šířce 48 cm, vhodná pro náročné uživatele, kteří potřebují spolehlivou a tichou sekačku s nízkými provozními náklady a snadnou údržbou. Sekačka se velmi snadno startuje a ovládá díky intuitivní klávesnici a nízké hmotnosti. Robustní skelet žacího ústrojí z hliníku, špičkové komponenty a vysoce odolný motor komerční kvality činí ze sekačky LB 448i odolný a spolehlivý stroj pro časté používání. Funkce jako savE, PowerBoost a aktivní chlazení usnadňují sekání nerovnoměrně vysokého trávníku. Dva sloty na baterie pro integrované baterie BLi umožňují výrazně prodloužit dobu provozu. Dodává se bez baterie a nabíječky. Tento výrobek splňuje nároky na #tichemesto. Více na www.tichemesto.cz.
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Metoda(y) sečení: | BioClip® |
| Šířka záběru, cm: | 48 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
Husqvarna 122C je tichý a lehký vyžínač na trávu pro domácí použití s funkcemi, které usnadňují jeho používání, jako například Smart Start®.
| Výstupní výkon: | 0.6 kW |
| Zdvihový objem válce: | 21.7 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 10000 ot./min |
| Šířka záběru, cm: | 43 cm |
Husqvarna Power Pack BC1-UN je robustní, ale přitom lehký a šikovný přepravní box, který obsahuje dva akumulátory 40-B330X a rychlonabíječku 40-C750X. Díky certifikaci UN3480 zajišťuje bezpečnou přepravu Li-ion akumulátorlů, poskytuje excelentní tepelnou izolaci a vynikající odolnost proti nárazům díky integrované výstelce. Ergonomické rukojeti na přední i vrchní straně pro snadnou manipulaci. Dobře promyšlená konstrukce umožňuje stohování více boxů na sebe, a při použití Husqvarna multi adaptérové desky (prodávané samostatně) lze box připojit k úložným systémům třetích stran.
Husqvarna QC250 je rychlá 250 W nabíječka, ideální pro baterie Husqvarna BLi20/30. S aktivním chlazením baterie a pohodlným designem stolního počítače. Lze ji také snadno namontovat na zeď.
Výkonná univerzální sekera pro různé práce se dřevem, zejména tesařské nebo práci v lese. Hlava sekery je opatřena specielní nepřilnavou vrstvou pro snížení tření a snadné proniknutí do dřeva. Tvar hlavy je uzpůsoben k použití při opracování dřeva. Topůrko je vyztužené polyamidovými vlákny, které zvyšují jeho odolnost a pevnost. Ochrana topůrka z nerezové oceli zajišťuje jeho dlouhou životnost. Rovnovážný bod v blízkosti hlavy sekery poskytuje dokonalé vyvážení a rozložení hmotnosti. Kombinace těchto vlastností poskytuje vysokou razanci při štípání a snižuje námahu. Sekeru lze použít také jako kladivo pro snadné a efektivní zaražení štípacího klínu (nepoužívat na ocelové klíny).
Univerzální sekera určená pro různé práce se dřevem, např. tesařské nebo práce v lese. Hlava sekery je opatřena specielní nepřilnavou vrstvou pro snížení tření a snadné proniknutí do dřeva. Tvar hlavy je uzpůsoben pro použití při opracování dřeva. Topůrko je vyztužené polyamidovými vlákny, které zvyšují jeho odolnost a pevnost. Ochrana topůrka z nerezové oceli zajišťuje jeho dlouhou životnost. Rovnovážný bod v blízkosti hlavy sekery poskytuje dokonalé vyvážení a rozložení hmotnosti. Kombinace těchto vlastností poskytuje vysokou razanci při štípání a snižuje námahu. Sekeru lze použít také jako kladivo pro snadné a efektivní zaražení štípacího klínu (nepoužívat na ocelové klíny).
Malá sekyrka určená pro přípravu palivového dřeva, zahradní práce a pobyt v přírodě. Topůrko je vyztužené polyamidovými vlákny, které zvyšují jeho odolnost a pevnost. Hlava sekery je opatřena specielní nepřilnavou vrstvou pro snížení tření a snadné proniknutí do dřeva. Rovnovážný bod v blízkosti hlavy sekery poskytuje dokonalé vyvážení a rozložení hmotnosti. Měkká ergonomicky tvarovaná rukojeť zvyšuje bezpečnost při práci. Sekeru lze použít také jako kladivo pro snadné a efektivní zaražení štípacího klínu (nepoužívat na ocelové klíny).
Robustní, spolehlivá a snadno ovladatelná pila s vysokým řezným výkonem, určená pro majitele domů a zahrad. Perfektní řetězová pila pro příležitostné řezání na zahradě, řezání palivového dříví či kácení menších stromů. Rychle startuje a snadno se ovládá, a díky bočnímu napínání řetězu je napínání řetězu rychlé a pohodlné.
| Výstupní výkon: | 1.6 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.7 kg |
Pokud hledáte řetězovou pilu, se kterou byste mohli zvládnout různé práce okolo domů a na zahradě, stojí za to investovat do pily, která je hodná jména Husqvarna. Husqvarna 130 se snadno startuje a ovládá. Osvědčí se při přípravě palivového dřeva, odvětvování či prořezávání, a poradí si i s kácením menšího stromu. Malá, ale výkonná pila, která se vyplatí.
| Výstupní výkon: | 1.5 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.7 kg |
1, 2, 3 ...
Vyřízeno než napočítáte do 4.
Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!