Robustní a vysoce výkonnná sekačka na trávu s pohonem všech kol. Sekačka je vynikající volbou pro sečení větších zahrad v kopcovitém nebo svažitém terénu nebo málo udržovaných ploch s vyšší trávou. LC 353AWD je postavena na odolném žacím ústrojí ze svařované oceli a je osazena silným OHV motorem se snadným startováním. Sekačka umožňuje tři způsoby sečení trávy.
| Systém pohonu: | Pohon všech kol |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 53 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 9 |
Kompaktní rider s posilovačem řízení, výkonným dvouválcovým motorem a s možností připojení žacího ústrojí, který nabízí 2 metody sečení: BioClip® (mulčování) a zadní výhoz. Rider je vybaven intuitivním displejem a dvěma reflektory. Dodává se bez žacího ústrojí.
| Zapínání žacích nožů: | Automatické |
| Neposečený kruh, cm: | 30 cm |
| Šířka sečení, min-max: | 94-112 cm |
| Výška sečení, min-max: | 25-75 mm |
Výkonný a všestranný rider RC 320Ts AWD s náhonem na všechny kola, vhodný pro vlastníky nemovitostí, kteří požadují vynikající efektivitu, ovladatelnost a perfektní výsledky po celý rok. Kloubové řízení s posilovačem umožňuje snadné zatáčení a vynikající manévrovatelnost. Pohon všech kol zajišťuje skvělý výkon a trakci za všech podmínek. Údržba a čištění žacího ústrojí jsou snadné, bez použití nástrojů, a lze je naklonit do unikátní servisní polohy 90°. Jedinečný sběrací systém, který zamezuje ucpání, přesouvá posečenou trávu z vpředu umístěného žacího ústrojí přímo do sběrného koše. Tráva je ve sběrném koši automaticky zhutňována, tím se významně zvýšuje jeho kapacita a prodlužují intervaly pro vysypávání koše, takže zvládnete posekat větší plochu za kratší čas. Vzhledem k vyjímečné kapacitě je ideální volbou pro větší zahrady. Dodává se bez žacího ústrojí.
| Výška sečení, min-max: | 25-75 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 103-112 cm |
| Zapínání žacích nožů: | Automatické |
Kompaktní, vysoce výkonný rider s pohonem všech kol, výkonným dvouválcovým motorem Kawasaki a posilovačem řízení, který je navržený pro údržbu větších, členitých a nerovných travnatých ploch. Rider je vybaven uživatelsky příjemnými funkcemi, jako jsou například snadno dostupné ovládací prvky, start pouhým otočením klíče, možnost nastavení výšky volantu a přihrádka pro osobní věci. Unikátní rychloupínací zařízení XChange umožňuje rychlou výměnu příslušenství bez použití nástrojů. Dva LED reflektory vám umožní pracovat i za zhoršených světelných podmínek. Rider je skvělou volbou pro majitele soukromých nemovitostí, sportovní zařízení a hotely s velkými areály, které vyžadují celoroční údržbu. Dodává se bez žacího ústrojí.
| Výška sečení, min-max: | 25-75 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 103-122 cm |
| Neposečený kruh, cm: | 70 cm |
| Zapínání žacích nožů: | Elektromagnetická spojka |
Mimořádně velký, robustní a výkonný vysokotlaký čistič s účelným designem, určený pro náročné venkovní úklidové práce. Mosazné čerpadlo s keramickými písty zajišťuje vynikající životnost. Mosazná hlavice čerpadla a indukční motor poskytují dlouhodobý spolehlivý výkon. Pomocí regulátoru tlaku můžete dokonale upravit průtok a tlak vody. Čistič obsahuje integrovanou nádobku na čisticí prostředky, která je ovládána na předním panelu. S rukojetí Low Force aktivujete spoušť s menším úsilím a pohodlím. Velká a robustní kolečka umožňují lepší trakci. Hadicová rychlospojka a dlouhá postřikovací trubka rozšiřují možnosti použití. Dvě otočné spojky pro nastavení trysek a rychlospojky zajišťují bezproblémové používání. Držáky pro příslušenství na krytu, naviják na hadici a napájecí šňůra zajišťují efektivní provoz. Přeprava je snadná díky hliníkovému držadlu. Součástí balení jsou dvě trysky.
| Maximální tlak: | 190 bar |
| Průtok vody: | 570-650 l/h |
| Jmenovitý výkon, W: | 3300 W |
| Délka hadice: | 15 m |
Nůžky na živý plot Husqvarna 520iHE3 v sobě kombinují výkon benzinového stroje s nulovými emisemi a mimořádně tichým provozem. S dosahem až 3,5 metru, vysokou rychlostí stříhání a odolností poskytují vysokou produktivitu a výsledky - jsou však dostatečně tiché a bez emisí, tudíž jsou ideální pro použití v obytných oblastech, hotelech, nemocnicích a jiných prostředích citlivých na hluk. Kompatibilní se všemi bateriemi a nabíječkami Husqvarna BLi. Dodávají se bez baterie a nabíječky. Tento produkt splňuje nároky na #tichemesto. Více na www.tichemesto.cz.
| Délka střihací lišty, cm: | 55 cm |
Plotostřih Husqvarna 122HD60 se vyznačuje nízkou hlučností a nízkou váhou a je proto určen pro hobby použití. Dobře se startuje díky funkci Smart Start®. Má nastavitelnou zadní rukojeť.
| Hmotnost, kg: | 4.9 kg |
| Délka střihací lišty, cm: | 59 cm |
| Zdvihový objem válce: | 21.7 cm³ |
| Výstupní výkon: | 0.6 kW |
Sněhové frézy Husqvarna řady 400 jsou určeny pro komerční využití. Poskytují odolnost a manévrovatelnost potřebnou ke každodennímu čištění chodníků, příjezdových cest nebo společných oblastí od všech druhů sněhu, a to i ve velmi náročných sněhových podmínkách. Díky hydrostatické převodovce a ocelovému ovládacímu panelu jsou vskutku prvotřídní volbou. Sněhové frézy Husqvarna 400T jsou jediné sněhové frézy, které kombinují pohodlí technologie EFI (elektronické vstřikování paliva) s pásovým systémem pro práci v těžkém terénu.
| Pracovní šířka, cm: | 69 cm |
| Typ vyhazovacícho mechanizmu: | Dvoustupňový |
Řetězová pila 565 se pyšní vysokým výkonem, díky kterému práci dokončíte rychleji, a to i při použití dlouhé lišty. Optimalizovaný systém chlazení (s přírubou pro chlazení karburátoru) a vysoce účinná filtrace zajišťují bezproblémový provoz i při nejnáročnějších úkolech. Pila je vybavena systémy AutoTune™ a Air Injection™. Nízká hladina vibrací a ergonomický design přispívají k vyšší produktivitě a bezpečnosti vaší práce.
| Výstupní výkon: | 3.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 18 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 6.5 kg |
Husqvarna 585 je robustní, výkonná benzínová řetězová pila s velkou kapacitou pro těžební práce v lese v náročných podmínkách.
Tato řetězová pila s motorem o objemu 86 ccm kombinuje osvědčenou technologii s moderním designem a výkonem. Je to jedna z našich nejlepších benzínových řetězových pil, když chcete velkou, robustní a odolnou pilu, která se snadno ovládá a udržuje. Úsporný motor X-Torq® v kombinaci s řetězem X-CUT poskytuje vynikající řeznou kapacitu.
Pro použití s až 36palcovou vodicí lištou.
Pila 572XP® s váhou pouhých 6,6 kg, vybavená silným motorem o výkonu 4,3 kW, vykazuje lepší poměr výkonu a hmotnosti než jakákoli jiná pila značky Husqvarna s podobným objemem válců a poskytuje o 12% vyšší řezný výkon než předchozí ekvivalentní modely. Vynikající chlazení a vysoce účinná filtrace pomáhají udržet stabilně vysoký výkon, zatímco inteligentní design a snadná obsluha přispívají k vysoké produktivitě, a to i při práci s dlouhou vodicí lištou. Pila vybavená technologiemi AutoTune™ a Air Injection™, s nízkými vibracemi je určena pro celodenní používání.
| Výstupní výkon: | 4.3 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 18 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 6.6 kg |
Pila 572XP® s váhou pouhých 6,8 kg, vybavená silným motorem o výkonu 4,3 kW, vykazuje lepší poměr výkonu a hmotnosti než jakákoli jiná pila značky Husqvarna s podobným objemem válců a poskytuje o 12% vyšší řezný výkon než předchozí ekvivalentní modely. Vynikající chlazení a vysoce účinná filtrace pomáhají udržet stabilně vysoký výkon, zatímco inteligentní design a snadná obsluha přispívají k vysoké produktivitě, a to i při práci s dlouhou vodicí lištou. Pila vybavená technologiemi AutoTune™ a Air Injection™, s nízkými vibracemi je určena pro celodenní používání. Vyhřívané rukojeti zvyšují pracovní komfort v chladných a vlhkých podmínkách.
| Výstupní výkon: | 4.3 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 18 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 6.8 kg |
Husqvarna 592 XP® G je vysoce výkonná benzínová řetězová pila ideální pro těžební práce v lese.
Nabízí vysoký výkon, spolehlivost a ovladatelnost v chladných a vlhkých podmínkách. Díky funkci AutoTune se vždy snadno spustí a běží optimálně. Výkonný motor X-Torq® a řetězy X-Cut® poskytují nejlepší kapacitu řezání ve své třídě. Vyhřívané rukojeti zlepšují pohodlí a bezpečnější úchop. K dispozici s až 36palcovou vodicí lištou X-Tough™ nebo X-Tough™ Light.
Pila určená pro profesionální uživatele, kteří potřebují vysoce výkonnou, ale lehkou a snadno ovladatelnou řetězovou pilu s horní rukojetí. Řetězová pila T535iXP s robustním designem vyniká ergonomií, vysokým výkonem a vysokou rychlostí řetězu. Ideální volba pro arboristy. Dodává se bez baterie a nabíječky. Tento produkt splňuje nároky na #tichemesto. Více na www.tichemesto.cz.
| Délka lišty (v palcích): | 12 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez baterie a řezacího zařízení): | 2.4 kg |
Nejlehčí řetězová pila T525 značky Husqvarna pro péči o stromy s vysokým výkonem, vhodná pro příležitostnou, ale i profesionální péči o stromy. Vybavena výkonným benzinovým motorem X-Torq® o objemu 27 ccm s nízkými emisemi. Špičková pila s profesionálním výkonem a snadným ovládáním pro bezpečné odvětvování a ořezávání. Pro použití s 10" až 12" vodicí lištou.
1, 2, 3 ...
Vyřízeno než napočítáte do 4.
Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!