Novinka AKU BOX 16257
16258 16259 16260 16261 16262 16263 16264

HUSQVARNA AUTOMOWER® 415X

Husqvarna Automower® 415X - a reliable and high-performance model in the X-line series, suited for the midsized lawn. It mows complicated lawns upto 1500 m2, featuring systematic passage mowing for perfectly cut narrow passages and it easily handles slopes with an incline of 40%. Carefree operation thanks to electric cutting height adjustment, TargetHeight function, frost guard and weather timer. Easily cleaned and washed off with a hose. As a member of our premium X-line range, it features Automower® Connect with GPS theft tracking and GPS-assisted navigation to keep you in control where ever you are and X-line design with LED Headlights, front bumper and special coloured wheel caps. Also equipped with FOTA (automatic firmware updates over the air).

Vyrábí: Husqvarna
Cena:
Cena: 62 999 Kč  s DPH
Množství:
Dostupnost: skladem
Kód zboží: 9704717-11
EAN: 7392930521056
Rozměr balení: 590 x 790 x 330 mm
Hmotnost: 9.5 kg
Pracovní kapacita, m²: 1 500 m²
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 40 %
Charakteristické vlastnosti
Specifikace

Chcete se více dozvědět o našem výrobku? Seznamte se s jeho konstrukčními prvky a vlastnostmi.

Automower® Connect

Aplikace Automower® Connect vám poskytne dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu. Můžete uvést sekačku do chodu, zastavit ji, zaparkovat, zkontrolovat a upravit nastavení, a také přijímat varovné zprávy a sledovat polohu sekačky v případě odcizení - ať jste kdekoliv. Standardní vybavení sekaček řady X-line, a jako doplněk pro řady 300/400. Desetiletá záruka na data o vaší sekačce v ceně.

Navigace s pomocí GPS

Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení.

Systematické sečení trávy v úzkých průchodech

K dosažení vynikajících výsledků sečení po celé pracovní ploše lze pro přechody úzkými průchody nastavit automatické přepínání z režimu sečení podle náhodného vzorce do režimu systematického sečení.

LED světlomety

Energeticky účinné LED světlomety pro lepší viditelnost a ovládání i ve tmě. Světla také začnou blikat, pokud dojde k poruše.

Snadné čištění
Protimrazová ochrana
Vynikající interakce
Elektricky ovládané nastavení výšky sečení
Funkce TargetHeight pro lepší kvalitu trávníku
FOTA - bezdrátová aktualizace firmware
Poradí si s nerovnými travnatými plochami
Naváděcí vodič
Timer podle počasí
Automatické zvládání průchodů
Flexibilní umístění nabíjecí stanice
Kontrola vyváženosti
Ochrana proti krádeži pomocí GPS
Přední nárazník
Sečení po spirále
Sečení na místě
Vyměnitelné horní kryty
Grafické zobrazení nabídky, středně velký displej
Spolehlivost
Unikátní systém sečení
Nízká hlučnost
Žádné emise
Ochrana proti krádeži pomocí alarmu / PIN kódu
Automatické nabíjení
Nízká spotřeba energie
3 různá startovní místa
Kompaktní a lehká
Timer (časový spínač)
Senzory zvednutí a náklonu
Odolný proti vlivům počasí
Automower® Zone Control with AIM Technology
Husqvarna AIM Technology (Automower® Intelligent Mapping)

Snadné čištění

Kryt a spodní část robotické sekačky můžete umýt s použitím zahradní hadice. Pomocí přiloženého nástroje pro údržbu lze kryt snadno sejmout pro snadné čištění ve všech dostupných místech.

Protimrazová ochrana

Robotická sekačka automaticky přerušuje plán sečení v mrazivých podmínkách a pomáhá tak chránit trávník.

Vynikající interakce

Všechny robotické sekačky vybavené aplikací Automower® Connect jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že poté, co vydáte prostřednictvím inteligentního mikrofonu hlasový povel, se Husqvarna Automower® přeorientuje na vyplnění tohoto příkazu. Můžete namluvit nejčastější příkazy, např. pro spuštění, zastavení, parkování a získávání informace o aktuálním stavu sekačky, a to prostřednictvím vašeho hlasového asistenta.

Elektricky ovládané nastavení výšky sečení

Elektricky ovládané a snadné nastavení výšky sečení je přístupné z hlavního menu.

Funkce TargetHeight pro lepší kvalitu trávníku

Pro lepší kvalitu trávníku funkce TargetHeight snižuje automaticky výšku sečení z MAX na definovanou výšku po dobu 10 dnů.

FOTA - bezdrátová aktualizace firmware

Možnost provádět aktualizace softwaru automaticky, bezdrátově, prostřednictvím aplikace Automower® Connect.

Poradí si s nerovnými travnatými plochami

Velká kola, která udržují směr a poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu. Sekačka si poradí se sklonem až do 40 %.

Naváděcí vodič

Naváděcí vodič pomůže sekačce najít cestu zpět do nabíjecí stanice, což zkrátí časy hledání zejména v případě rozsáhlých, členitých zahrad.

Timer podle počasí

Sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.

Automatické zvládání průchodů

Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.

Flexibilní umístění nabíjecí stanice

Umožňuje flexibilní umístění nabíjecí stanice v zahradě, což usnadňuje instalaci a zajistí bezproblémové zajíždění sekačky do nabíjecí stanice.

Kontrola vyváženosti

Pro tichý a bezporuchový provoz automaticky detekuje nevyváženost žacího systému. Nerovnováha může být způsobena chybějícími, dvěma namontovanými nebo poškozenými břity.

Ochrana proti krádeži pomocí GPS

Sekačky vybavené aplikacemi Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžitě začnou sledovat GPS polohu a zasílat oznámení vašim zařízením. Zvýší se tím bezpečnost vaší sekačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže.

Přední nárazník

Pogumovaný přední nárazník chrání sekačku při kolizi se stromy, keři a dalšími předměty nacházejícími se v jejím pracovním prostoru.

Sečení po spirále

Automatická funkce, kdy sekačka vyrovnává rozdíly ve výšce trávy. Snímače žacích kotoučů zjišťují, zda sekačka vstoupila do oblasti s vyšším trávníkem a přepínají technologii sečení na systematický spirálový vzor.

Sečení na místě

Speciální režim pro rychlé posekání menší plochy s vyšší trávou. To je užitečné například při sečení v místech, kde stával zahradní nábytek a na jeho místě zbyla neposečená tráva. Sekačku umístěte na požadované místo a zvolte režim Sečení na místě. Sekačka bude sekat v úzkých spirálách a po dokončení bude pokračovat v automatickém režimu.

Vyměnitelné horní kryty

Učiňte svoji sekačku jedinečnou a změňte její barvu na vaši oblíbenou. K dispozici v polárním bílém a oranžovém provedení značky Husqvarna.

Grafické zobrazení nabídky, středně velký displej

Vysoké rozlíšenie, stredne veľký displej s grafickou štruktúrou menu. Jednoduché použitie vďaka sprievodcovi nastavením.

Spolehlivost

Husqvarna klade mimořádný důraz na spolehlivost robotických sekaček. Během 20-letého vývoje těchto sekaček se zaměřujeme zejména na dosažení maximální spolehlivosti, nejvyšší kvality a na minimálizaci nezbytné obsluhy těchto sekaček.

Unikátní systém sečení

Sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebu energie.

Nízká hlučnost

Díky unikátnímu systému sečení pracuje Automower® velmi diskrétně a tiše a tehdy, kdy si to přejete.

Žádné emise

Automower® je sekačka s elektrickým pohonem, proto neprodukuje žádné škodlivé emise.

Ochrana proti krádeži pomocí alarmu / PIN kódu

Ochrana proti krádeži různých stupňů pro vysoký stupeň zabezpečení. Pokud je sekačka ukradena, spustí se alarm s vysokým zvukem a lze jej deaktivovat pouze s jedinečným kódem sekačky.

Automatické nabíjení

Pokud sekačka Automower® potřebuje energii, nalezne si sama cestu k nabíjecí stanici.

Nízká spotřeba energie

Efektivní hospodaření s energií znamená nízkou spotřebu energie, což umožňuje sekačce Automower® pracovat za zlomek nákladů běžných u tradičních sekaček na trávu.

3 různá startovní místa

Stejná výška sečení je zajištěna i díky možnosti zahájení sečení na třech různých místech podél patentovaného naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice. To je užitečné zejména při sečení větších travnatých ploch. Pro velké plochy se doporučuje používat více startovních míst. Pomocí aktivní GPS navigace (jen u některých modelů) jsou vzdálená startovní místa automaticky nastavena a ruční nastavení není zapotřebí.

Kompaktní a lehká

Tato sekačka vyniká vysokou manévrovatelností, takže se skvěle uplatní v malých zahradách. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se snadno přenáší mezi různými travnatými plochami a rovněž snadno ukládá.

Timer (časový spínač)

Vy rozhodnete, zda bude sekačka Automower® sekat trávník po celý den a 7 dní v týdnu.

Senzory zvednutí a náklonu

Jestliže se Automower® zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower® narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.

Odolný proti vlivům počasí

Automower® může být venku po celý den a je navržen tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky kvalitní konstrukci se osvědčil i v drsném severském podnebí.

Automower® Zone Control with AIM Technology

Automower® Zone Control lets you create work areas and stay-out zones via the Automower® Connect app. Create defined work areas with different cutting heights and schedules or stay-out zones to prevent mowing in certain areas. The result is greater precision, more control and a perfect cut.

Husqvarna AIM Technology (Automower® Intelligent Mapping)

Husqvarna AIM Technology uses onboard GPS and sensors on your robotic mower to create a virtual map of the lawn as well as enabling a range of smart Automower® features. The virtual map is visible in the Automower® Connect app as well as the boundary and guide wires. With AIM Technology you can use the app to create work areas with different cuttings heights and schedules, or stay-out zones for personalised zone control. Automower® can also be tracked in real time via Automower® Connect.

Kapacita
Pracovní kapacita, m²: 1 500 m²
Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky: 15 %
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 40 %
Posečená plocha za jednu hodinu: 63 m²
Max. aktivní čas: 24 h
Systém hledání: Tři systémy hledání
Následuj naváděcí vodič: 1
Systém nabíjení: Automatický
Celkové rozměry
Hmotnost, kg: 9,7 kg
Rozměry výrobku, délka: 61 cm
Rozměry výrobku, šířka: 45 cm
Rozměry výrobku, výška: 24 cm
Údaje o výrobku
Barva: Šedá
Hladina hluku vnímaná: 62 dB(A)
Index ochrany (IP kód): IPX5
Typ akumulátoru: Lion
Kapacita akumulátoru, Ah: 2 Ah
Nabíjecí proud (A): 1,3 A
Průměrná doba sečení na jedno nabití: 50 min
Typická doba nabíjení: 60 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití: 10 kWh
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití: 1 500 m²
Systém řezání
Žací systém: 3 otočné ostré žací břity
Výška sečení, max., mm: 50 mm
Výška sečení, min., mm: 20 mm
Šířka záběru, cm: 22 cm
Nastavení výšky sečení: Elektrické
Ochranný disk: Ano
Obousměrné otáčení žacího disku: Ano
Ovládání
Klávesnice: Klávesnice a displej/apl.
Informační panel: Monochromatický grafický displej 2,8”
Bezdrátové připojení: Bluetooth®, Celulární
Řízení pomocí aplikace: Automower® Connect
Integrace s inteligentní domácností: Ano
Aktualizace firmware: FOTA
Bezpečnost
GPS Sledování: Ano
PIN kód: Ano
Alarm: Ano
Senzor pro zvednutí: Ano
Senzor náklonu: Ano
Ultrazvukový senzor: Ne
Příslušenství

Příslušenství

Příslušenství

Essox - rozložená platba

Essox - rozložená platba

23. března 2022

1, 2, 3 ... 
Vyřízeno než napočítáte do 4.

Broušení řetězů

Broušení řetězů

23. listopadu 2017

Automatické brusky řetězů Markusson

Automatické sekačky

Automatické sekačky

23. listopadu 2017

Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!

Jak to funguje

Jak to funguje

23. listopadu 2017

Automowery, řetězové pily a další.