Tato menší sekera je ideální pro turistiku a kempování. Hlava sekery je vyrobena z ručně kované vysoce kvalitní oceli, kalené, aby sekera zůstala ostrá po dlouhou dobu, ale také se snadno znovu naostřila. Rukojeť z ořechu zaručuje pohodlné uchopení. Sekera je dodávána s koženým krytem ostří. Délka 24 cm.
Výkonné žací ústrojí Combi 132 cm . Inovativní technické řešení společnosti Husqvarna, které nabízí dvě metody sečení - mulčování a zadní výhoz posečené trávy na plochu - v jednom žacím ústrojí
Komfortní a vysoce kvalitní batoh do každého počasí. Velmi odolný a nepromokavý materiál TPU (termoplastický polyuretan s vazbou ribstop) udržuje suchý vnitřek a také usnadňuje čištění batohu. Batoh má velké kapsy, například pro váš notebook, a tzv. rolovací uzávěr, který lze uzavřít 2 způsoby a dokonale tak utěsnit vnitřek batohu.
Žací stroj s nulovým poloměrem otáčení řady Z500 představuje nejnovější model orientovaný na produktivitu, odolnost a perfektní výsledky. Extrémní pracovní komfort, vysoké rychlosti pojezdu a vynikající trakce přispívají k prvotřídní kvalitě sečení. Vyjímečná pevnost rámu zajišťuje dlouhou životnost i při náročném komerčním využití. Pečlivě navržený design je zaměřený na snadné ovládání a pohodlí obsluhy.
| Šířka záběru, cm: | 152 cm |
| Název motoru: | FX Series V-Twin |
Výměnná hřídel s cepovými noži pro odstraňování mechu - volitelné příslušenství pro cepákové žací ústrojí 966 41 61-01. (300-series).
Tento popruh poskytuje vynikající rozložení hmotnosti mezi ramena, hrudník, záda a boky od ramen dolů, a tím zajistí výrazné snížení námahy pro vaše záda a paže. Popruh je vybaven příchytkou pro držák baterie, takže můžete s sebou nést ještě jednu baterii.
Tento zahradní traktor zkonstruovaný pro rozlehlé trávníky má dostatečný výkon a pohodlí pro vykonání jakékoliv práce. Modely X354
Přídavný sběrací vak pro kombinovaný foukač / vysavač listí Husqvarna 120iBV.
Array
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Šířka vodicí drážky: | 1,3 mm |
| Typ uchycení lišty: | A095 |
Unikátní design umožňuje plný výhled s ochrannou síťkou v horní poloze.
Robustní a vysoce výkonnná sekačka na trávu s pohonem všech kol. Sekačka je vynikající volbou pro sečení větších zahrad v kopcovitém nebo svažitém terénu nebo málo udržovaných ploch s vyšší trávou. LC 353AWD je postavena na odolném žacím ústrojí ze svařované oceli a je osazena silným OHV motorem se snadným startováním. Sekačka umožňuje tři způsoby sečení trávy.
| Systém pohonu: | Pohon všech kol |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 53 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 9 |
1, 2, 3 ...
Vyřízeno než napočítáte do 4.
Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!