Elektrická řetězová pila s příkonem 2000 W, s 16" vodicí lištou je určena pro profesionály, jako jsou např. truhláři a elektrikáři. Nabízí celkově vynikající výkon, ovladatelnost a ergonomii, díky vynikajícímu řeznému výkonu, robustní konstrukci a úzkému tělu. Okamžité spuštění, vysoká rychlost řetězu, 5 metrový napájecí kabel, komfortní měkké, přední madlo a napínání řetězu bez použití nářadí ji řadí mezi ideální řetězové pily pro majitele domů, používání uvnitř budov nebo řemeslníky.
| Délka lišty (v palcích): | 16 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.7 kg |
Strunová hlava s ručním posuvem. Vyžínací struna je vysouvána uživatelem po stlačení knoflíku pro ruční posuv a zatažení za strunu.
| Posuv vyžínací struny: | Manuální |
Hezká a měkká čepice z merino vlny, která vás bude hřát během chladných dnů. Jedna velikost padne všem.
Ochranný štít z plexiskla vhodný pro použití v kombinaci s ochrannou přilbou Functional a chrániči sluchu.
Postarejte se o údržbu zahrady s multifunkčním a akumulátorovým foukačem Husqvarna 120iBV, který je ideální pro malé až středně velké úkoly. Snadná změna z foukače na vysavač bez použití nářadí a bezkomutátorový motor pro optimální dobu chodu a výkon. Model 120iBV je dobře vyvážený, kompaktní a snadno ovladatelný a má polstrovaný nosný popruh v zájmu zvýšení produktivity a snížení únavy. Užijte si intuitivní a pohodlné ovládání díky ergonomickým rukojetím a digitálnímu rozhraní. Foukač je součástí flexibilního 36V systému BLi-X společnosti Husqvarna, který umožňuje použití jednoho akumulátoru pro několik nástrojů.
| Foukací síla: | 7,2 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,2 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
Charging station for Husqvarna Automower®, robotic lawn mower. Including transformer and low voltage cable.
Plně svařovaný ocelový rám. Žací ústrojí z lisované oceli určené pro profesionální použití. Navíc 3válcový dieselový motor s vysokým točivým momentem a odolné motory kol pro bezkonkurenční sílu a výkonnost. Vše doplňuje hydraulické řízení, nastavitelný volant, ergonomické ovládací prvky a sedadlo s vysokým opěradlem pro celodenní komfort.
Výměnná hřídel s cepovými noži pro odstraňování mechu - volitelné příslušenství pro cepákové žací ústrojí 966 41 61-01. (300-series).
Nosný popruh Balance Flex lze použít ke všem strojům na tyči. Stroj je na popruhu zavěšen pomocí otevřených háčků, což umožňuje snadnou manipulaci a rychlé nastartování nebo vypnutí stroje. Balance Flex má skvělou ergonomii, to znamená, že váha stroje se díky polstrovaným ramenním popruhům rovnoměrně rozkládá na obě ramena, popruh pomáhá při držení a zvedání stroje a zároveň slouží jako opora při práci se strojem pod různými úhly, v různých výškách a polohách, vysoko nebo nízko, na větší nebo menší vzdálenost, a zajišťuje tak lepší pracovní podmínky pro obsluhu stroje.
Snadno ovladatelný, spolehlivý kultivátor pro zahradní použití. Nabízí všechny základní funkce, je poháněn výkonným motorem. Odnímatelná skříň převodovky s možností mazání zajišťuje prodlouženou životnost stroje. Pohodlná, nastavitelná a sklopná řídítka s možností volby převodů (dva vpřed a jeden vzad), transportní kolečko, tažná tyč a kryty rostlin zlepšují použitelnost a snadné skladování. Řada volitelného příslušenství včetně oborávače s kovovými koly zvyšuje všestrannost, a tím i lepší návratnost investic, což z něj činí ideální volbu pro každého zahradníka, který oceňuje praktičnost a spolehlivost.
| Pracovní šířka, cm: | 80 cm |
| Zdvihový objem válce: | 212 cm³ |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 4 kW |
Pilový řetěz Husqvarna X-CUT™ C33 0,325" 1,3 mm/0.050" je určený pro profesionální použití s řetězovými pilami vybavenými motorem o objemu 45-60 ccm. Řetěz se doporučuje pužívat s řetězovými pilami Husqvarna pro zajištění dokonalé interakce mezi řetězem, vodicí lištou a řetězovou pilou. Řetěz má robustní konstrukci a je vyroben z odolných materiálů, které snesou vysoké každodenní pracovní vytížení. Dlouhotrvající ostrost a nízká roztažnost také přispívají optimálním výsledkům a nízkým požadavkům na údržbu.
Sada 3 rotačních kartáčů na měkké, tvrdé a obtížně přístupné povrchy. Má vestavěnou nádobku na saponáty s regulací pro přesné dávkování. Určeno pro vysokotlaké čističe řad 100-400.
Pro hustou a silnou trávu, nikoli pro dřevnaté porosty. Tráva je při sečení pokládána do úhledných řádků.
Výkonný, všestranný rider s výbornou manévrovatelností. Je vybaven řadou uživatelsky příjemných funkcí, jako jsou např. intuitivní displej, start pouhým otočením klíče. Dva LED reflektory vám umožní pracovat i za zhoršených světelných podmínek. Dodává se bez žacího ústrojí. POZNÁMKA: Služba Husqvarna Connect není v České republice dostupná.
| Výška sečení, min-max: | 25-75 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 94-112 cm |
| Neposečený kruh, cm: | 30 cm |
| Zapínání žacích nožů: | Automatické |
Kalhoty navržené pro celodenní každodenní práci v lese, z lehkého strečového materiálu. Pro zvýšení odolnosti jsou na exponovaných místech vyztuženy materiály ARAMID a CORDURA®. Přiléhavý střih zaručuje pohodlí při práci. Anatomicky tvarovaná kolena a odvětrávací kapsy a zipy zpříjemní namáhavou práci.
| Ochrana proti proříznutí: | Ano |
| Schváleno podle EN: | 381 |
| Třída: | Třída 1 (20 m/s) |
| Euro test: | Ano |
Sběrný koš pro ruční sekačky na trávu - 540/64/54. Objem 45 litrů.
Robustní sběrný vozík na trávu s vysokou kapacitou sběru. Rychlá montáž bez použití nářadí.
1, 2, 3 ...
Vyřízeno než napočítáte do 4.
Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!