Nůžky na živý plot s oboustrannou střihací lištou o délce 75 cm, vybavené motorem o objemu 21,7 ccm, který v kombinaci s vysokým točivým momentem zvládne stříhání tvrdších a hrubších větví. Víceúčelová rukojeť, velmi nízká hmotnost, štíhlý design, dobré vyvážení a nízké vibrace zajišťují výbornou ovladatelnost. Vysoce kvalitní ostří poskytuje excelentní střihací výkon a umožňuje tak zvládnout vyšší objem práce za velmi krátkou dobu.
| Zdvihový objem válce: | 21.7 cm³ |
| Výstupní výkon: | 0.6 kW |
| Délka střihací lišty, cm: | 60 cm |
| Hmotnost, kg: | 4.9 kg |
Vytváří na travnaté ploše otvory, kterými vniká vzduch, voda a hnojivo. V závislosti na půdních podmínkách může být zatížen závažím o hmotnosti max. 45 kg.
Účinný a šetrný čistící prostředek určený zejména pro mytí automobilů a ostatních vozidel s citlivým povrchem. Mycí prostředek má účinnost 3-v-1: myje, čistí a leští. Pro dosažení nejlepších výsledků nenechávejte prostředek zaschnout na ošetřovaném povrchu a nepoužívejte ho na přímém slunci.
Sada umožňuje, aby všechna mazací místa pro pravidelnou údržbu byla přístupná z pohodlné pozice pod sedadlem obsluhy.
Kalhoty Husqvarna Technical pro práci s řetězovou pilou poskytují skvělé pohodlí a vynikající odolnost proti opotřebení s ochranou proti proříznutí třídy 1. Jsou navrženy pro profesionální práci v lese. Kalhoty jsou dobře odvětrávané, s podšívkou ze síťoviny a četnými zipy. Extrémně odolná tkanina Dyneema® na celé přední části nohavic a v rozkroku a zesílení Cordura® na poutkách na opasku a kolem kotníků zajišťují vynikající ochranu proti opotřebení. Ochrana proti klíšťatům kolem kotníků a 4-cestná strečová tkanina na zadní části dodávají extra pohodlí, aby se vám dobře pracovalo po celý pracovní den.
Kalhoty navržené pro práci v lese na profesionální úrovni. Inteligentní použití reflexních tkanin, lehkých, pružných materiálů a vyztužení z materiálu Cordura zaručuje odolnost a potřebnou ochranu při práci. Moderní přiléhavý střih, nastavitelný pas, anatomicky tvarovaná kolena (Husqvarna Tech-Knee) a ventilační otvory poskytují maximální pohodlí a volnost při pohybu.
| Ochrana proti proříznutí: | Ano |
| Schváleno podle EN: | 381 |
| Třída: | Třída 1 (20 m/s) |
| Euro test: | Ano |
Pro použití při práci s travním vyžínačem. Zvlášť široký náhlavní oblouk pro bezpečné a pohodlné nošení a menší přítlak na hlavu. Chrániče sluchu jsou vyrobeny z nárazuodolného ABS plastu (akrylát-butyl-styren) a průhledný ochranný štít z polykarbonátu.
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 362 g |
| Schváleno podle ANSI: | S3.19-1974 and S12.6-1984 |
| Schváleno podle EN: | 352-1, 166 |
| SNR (průměrná hodnota snížení hluku): | 25 dB(A) |
Zkombinujte pracovní světlo s tímto stativem a upravte světlo do výšky, kterou potřebujete, až do 3 m.
Postarejte se o údržbu zahrady s multifunkčním a akumulátorovým foukačem Husqvarna 120iBV, který je ideální pro malé až středně velké úkoly. Snadná změna z foukače na vysavač bez použití nářadí a bezkomutátorový motor pro optimální dobu chodu a výkon. Model 120iBV je dobře vyvážený, kompaktní a snadno ovladatelný a má polstrovaný nosný popruh v zájmu zvýšení produktivity a snížení únavy. Užijte si intuitivní a pohodlné ovládání díky ergonomickým rukojetím a digitálnímu rozhraní. Foukač je součástí flexibilního 36V systému BLi-X společnosti Husqvarna, který umožňuje použití jednoho akumulátoru pro několik nástrojů.
Box na akumulátory Husqvarna B1-UN je robustní a zároveň lehké řešení pro přepravu, které je navrženo tak, aby bezpečně pojmulo buď 2 akumulátory B540X, nebo 4 akumulátory B140X, B220X nebo B330X. Certifikace UN3480 zaručuje bezpečnou přepravu lithium-iontových akumulátorů s vynikající tepelnou izolací a špičkovou ochranou proti nárazům. Ergonomické rukojeti na přední a horní straně zajišťují snadnou manipulaci a díky promyšlenému provedení můžete na sebe naskládat několik boxů. A při použití volitelné multiadaptérové desky Husqvarna (prodává se samostatně) můžete snadno připojit boxy jiných výrobců.
Pro hustou a silnou trávu, nikoli pro dřevnaté porosty. Tráva je při sečení pokládána do úhledných řádků.
1, 2, 3 ...
Vyřízeno než napočítáte do 4.
Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!