Hygienická souprava do chráničů sluchu pro pohodlné nošení a ochranu sluchu. Obsahuje těsnící kroužky a tlumicí vložky. Doporučuje se výměna 2x ročně.
Přepravní box Husqvarna na akumulátory je robustní, ale lehký a praktický kufřík až pro 4 ks 36V akumulátorů Husqvarna, s certifikací UN3480 pro bezpečnou přepravu lithium-iontových akumulátorů. Poskytuje vynikající tepelnou izolaci a skvělé tlumení nárazů během přepravy. Ergonomické rukojeti umístěné na přední i horní straně pro snadnou manipulaci. Dobře promyšlený design umožňuje stohování více boxů a přidáním propojovací multiadaptérové desky Husqvarna (prodává se samostatně) lze boxy také připojit k systémům boxů třetích stran.
Nůžky na živý plot s oboustrannou střihací lištou o délce 75 cm, osazené motorem o objemu 21,7 ccm s vysokým točivým momentem, ideální pro stříhání tvrdších větví. Více poloh rukojeti, velmi nízká hmotnost v kombinaci se štíhlým, vyváženým designem a nízkými vibracemi zajišťují vynikající ovladatelnost, zatímco vysokokapacitní a vysokorychlostní střihací nože profesionální kvality, otevřený kryt kotouče a působivý výkon umožňují vynikající střihací výkon.
| Zdvihový objem válce: | 21.7 cm³ |
| Výstupní výkon: | 0.6 kW |
| Délka střihací lišty, cm: | 75 cm |
| Hmotnost, kg: | 5.2 kg |
Vodicí lišta vyvinutá speciálně pro prořezávání pomocí prořezávací pily Husqvarna Aspire™.
Malá šířka vodicí drážky, nízká hmotnost a úzký poloměr vrcholu umožňují vynikající přesnost a hladké řezy. Ideální kombinace s řetězem Husqvarna X-PRECISION™ SP11G, s profilem řezacího zubu "Semi-Chisel" (kulatý), ¼” mini 1,1 mm.
Díky novému designu a kvalitnímu materiálu se jedná o odolný a robustní výrobek. Kovaná spodní část je zpevněná v nejvíce namáhaných částech a zuby v přední části zajišťují lepší zaseknutí do dřeva. Délka rukojeti poskytuje uživateli dostatečnou sílu a umožňuje uchopení oběma rukama. Výstupek na konci zabraňuje sklouznutí při použití nohy. Lopatka je opatřena hákem pro obracení stromů a klád. Vyrobeno ve Švédsku.
Kalhoty navržené pro celodenní každodenní práci v lese, z lehkého strečového materiálu. Pro zvýšení odolnosti jsou na exponovaných místech vyztuženy materiály ARAMID a CORDURA®. Přiléhavý střih zaručuje pohodlí při práci. Anatomicky tvarovaná kolena a odvětrávací kapsy a zipy zpříjemní namáhavou práci.
| Ochrana proti proříznutí: | Ano |
| Schváleno podle EN: | 381 |
| Třída: | Třída 1 (20 m/s) |
| Euro test: | Ano |
Fleecová bunda poskytuje tepelný komfort za každého, trochu chladnějšího počasí, a zároveň umožňuje volný pohyb, takže se v ní budete cítit příjemně. Je vhodná na sport, turistiku i běžné nošení. Ideální jako druhá vrstva oblečení.
Husqvarna 545RXT je křovinořez pro profesionální používání při sečení nebo ořezávání dlouhých úseků silné trávy nebo jiné vegetace. Kombinace silného motoru, výkonu a pracovního komfortu zaručuje vysokou produktivitu a nízkou zátěž při práci. Zjednodušený postup startování: prostě zmáčkněte pomocnou pumpičku, stlačte tlačítko START a zatáhněte za startovací šňůru. Výkonný motor s technologií X-Torq® nabízí velmi nízkou spotřebu paliva a snížení emisí, zatímco systém pro automatické nastavení motoru AutoTune™ zajišťuje špičkový výkon s přihlédnutím na kvalitu paliva, klima nebo nadmořskou výšku. Popruh XT, nastavitelné rukojeti a účinné tlumení vibrací pomáhají zajistit maximální produktivitu a pracovní komfort i při dlouhotrvající a náročné práci.
| Výstupní výkon: | 2.2 kW |
| Zdvihový objem válce: | 45.7 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8800 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 450 g/kWh |
Kompaktní a výkonný model ST 124 společnosti Husqvarna je ideální pro odklízení sněhu z příjezdových cest a chodníků. Účinný dvoustupňový systém poskytuje dostatečnou kapacitu odhozu sněhu. Snadná manévrovatelnost, inovativní dálkové ovládání vyhazovacího žlabu a výkonný motor s elektrickým startováním vám pomohou poradit si se sněhovou nadílkou mnohem efektivněji. Pracovní šířka je 61 cm. Husqvarna ST 124 je určena pro příležitostné odklízení všech druhů sněhu o výšce 10-30 cm.
| Pracovní šířka, cm: | 61 cm |
| Typ vyhazovacícho mechanizmu: | Dvoustupňový |
| Typ převodu / náhonu: | Třecí disk |
| Elektrický start: | Ano |
Ideální sada pro opravu menších poškození ohraničujícího vodiče, například při náhodném mechanickém poškození. Sada je také užitečná, pokud potřebujete provést malou úpravu ve vedení ohraničujícího vodiče na vašem trávníku. Bezpečná instalace. Dodává se spolu s 5 m ohraničujícího vodiče, 6 spojkami a 10 svorkami.
Účinný a šetrný čistící prostředek určený zejména pro mytí automobilů a ostatních vozidel s citlivým povrchem. Mycí prostředek má účinnost 3-v-1: myje, čistí a leští. Pro dosažení nejlepších výsledků nenechávejte prostředek zaschnout na ošetřovaném povrchu a nepoužívejte ho na přímém slunci.
Bunda speciálně navržená pro dlouhotrvající práci s popruhem, která je vybavena kapsami pro ramenní vycpávky pro snížení zátěže ramen. Kapsy na hrudi a rukávech jsou snadno přístupné při nošení popruhu. Větrací zipy na hrudi, v podpaží a otevřené sedlo na zádech udržují příjemnou teplotu. Čtyřcestný strečový materiál na zádech, inovativní střih rukávů s ergonomicky předtvarovanými rameny nabízí vysokou pohyblivost. Velikost S – XXL.
Our compact and lightest rescue cutter is specially developed for rescue and clearing work. The magnesium blade guard is designed to be visible in smoke and water spray, and the digital ignition system provides a reliable and quick start in any emergency situation. Used and trusted by fire services around the world.
| Max. hloubka řezu: | 100 mm |
| Průměr kotouče: | 300 mm |
| Výstupní výkon: | 3.7 kW |
Se silnými kovovými přezkami. Obzvláště široké s nastavitelnou délkou.
Profesionální ruční postřikovač s objemem nádrže 2 litrů, je vybaven těsněním Viton® a zajišťovacími ručkami
Strunová hlava T45X byla exkluzivně vyvinuta společností Husqvarna. Má poloautomatický systém vysouvání struny "Tap 'n' Go" a spodní misku uloženou v ložisku. Tyto vlastnosti byly vyvinuty pro uživatele s vysokými nároky na životnost a minimální prostoje při práci. Vyžínací struna je vysouvána automaticky, jakmile je strunová hlava přitlačena k zemi. To znamená, že uživatel vždy kontroluje vysouvání struny a struna může být vysunuta v průběhu práce se strojem.
| Posuv vyžínací struny: | Poloautomatický |
Model LFV 80 je rychlá jednosměrná hutnicí deska, ideální pro hutnění měkých až středně silných vrstev zrnitých zemin. Optimalizovaná rychlost a síla umožňují rychlé a snadné hutnění s vysokou produktivitou.
| Motor / model motoru: | GX160 |
| Výkon (hodnota stanovená výrobcem motoru): | 3.6 kW |
Sada, která obsahuje 2 kola s hlubokým vzorkem a 6 ks kartáčků na kola pro vynikající trakci na hrbolatém a svažitém terénu.
1, 2, 3 ...
Vyřízeno než napočítáte do 4.
Ušetřete čas a nechte sekat trávník Automower!